doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Tekkeköy’de Yardımlar Çığ Gibi Büyüyor

Tekkeköy'de-Yardımlar-Çığ-Gibi-Büyüyor
Daha Fazla Göster

Tekkeköy’de Yardımlar Çığ Gibi Büyüyor Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılmak üzere hayırseverlerin yardımlarının çığ gibi büyüdüğünü söyledi

WhatsApp Image 2021 10 21 at 17.05.24 1 Foto Galeri

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçede hizmete girmek için gün sayan hayır evi ve aşevine hayırseverler tarafından yardımların çığ gibi büyüdüğünü açıkladı.

WhatsApp Image 2021 10 21 at 17.05.23 Foto Galeri

DUYGULU PAYLAŞIM
İlçenin Kutlukent mevkiinde çalışmaların sona gelindiği hayır evi ve aşevinde tespitlerde bulunan Başkan Togar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Yaptığınız iş eğer doğruysa eğer inanarak yapıyorsanız ve insanlar size güveniyorsa artık iş kendiliğinden yürüyüp gidiyor ve manevi hazzı her geçen gün daha da artıyor demektir. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüz o kadar örnek projeye imza attı ki bugün belediyemize ihtiyaç sahibi insanlarımıza ulaştırılmak üzere ev yapımından aş evine, hayır çarşısına kadar farklı alanlardaki yardımları çığ gibi büyüyerek sığmayacak noktaya geldi” dedi.

WhatsApp Image 2021 10 21 at 17.05.24 Foto Galeri

SON TESPİLER YAPILDI
Başkan Togar sözlerine şunları ekledi:
“İlçemizin en büyük ikinci yerleşim yeri Kutlukent’te de örnek bir hayır çarşısı ve aş evini rahmetli Mehmet Kurt’un iki değerli evladı Serdar ve Serhat Kurt ile hayata geçirdik. Bugün Kutluser Yönetim Kurulu Başkanı hayırsever iş insanı Serhat Kurt ile birlikte Tekkeköy Belediyesi Hacı Mehmet Kurt hayır evi ve aş evimizde incelemelerde bulunarak son tespitlerimizi yaptık. Rabbim hayır yapan ve hayra vesile olan herkesten razı olsun.”

Ercan DİLAVER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir