doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Tekkeköy’de Proje Atağı

Tekkeköy'de-Proje-Atağı25
Daha Fazla Göster

Tekkeköy’de Proje Atağı Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçenin dört bir tarafında yürütülen vizyon proje çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü söyledi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçe sakinlerinin bisiklet sürüp, yürüyüş yaparken dinlenip sohbet edebileceği, parkların, spor alanlarının bulunacağı 7,5 kilometrelik yürüyüş yolu projesinin tüm hızıyla sürdüğünü ve güzergah üzerine de 5 adet köprü yaparak sel ve su baskınlarına karşı önlem alıp trafiği rahatlatacaklarını belirtti.

Tekkekoyde Proje Atagi 4 SamsunTekkekoyde Proje Atagi 1 Samsun

HIZLANARAK SÜRÜYOR
‘Herşey daha güzel bir Tekkeköy için’ diyen Başkan Togar, “İlçemizin yaşam standartlarını ve prestijini en üst seviyelere taşıyacak olan vizyon projemiz tüm hızıyla aralıksız devam ediyor. Bizleri gerçekten heyecanlandıran yeşillikler ve ağaçların dinlendirici gölgelerinin altında, bisiklet sürüp yürüyüş yaparken dinlenip sohbet edebileceğimiz parkların spor alanlarının bulunacağı 7,5 kilometrelik yürüyüş yolu projemizin ve etrafındaki alanların çalışmaları her geçen gün daha da hızlanarak sürüyor. Ayrıca düzergay üzerinde 5 adet köprü yaparak sel ve su baskınlarına karşı önlem alıp trafiği rahatlatacağız” ifadelerini kullandı.

Tekkekoyde Proje Atagi 3 Samsun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir