Samsun'un Tekkeköy ilçesinde yapımı devam eden yatırımları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Hasan Togar, “2024 yılı sonuna kadarsa tüm mahallelerimizde 100 adet spor alanı, park ve yeşil alanı kullanıma sunmayı hedefliyoruz” dedi. 

ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçede yapımı devam eden yatırımları yerinde inceledi. Ziyaretlerine Zafer Mahallesi’nde başlayan Togar, burada eski bir okul binasının restoresi ile önünde bir park ve spor alanı oluşturmayı hedefleyen projeyi yerinde gördü. 

"YIL SONUNA KADAR TESLİM EDİYORUZ"

Başkan Togar, “7 mahallemizde çok amaçlı kullanıma uygun parkları inşallah yıl sonuna kadar teslim ediyoruz. 2024 yılı sonuna kadarsa tüm mahallelerimizde 100 adet spor alanı, park ve yeşil alanı kullanıma sunmayı hedefliyoruz” dedi. 

BİLGİ ALDI

Son durum hakkında bilgiler alarak talimatlar veren Togar proje hakkında, “İlçemizim en yüksek mahallelerinden Zafer köyü mahallemizdeyiz. Buradaki eski okul binamızı restore ederek Milli Eğitim ve İlçe Müftülüğümüz tarafından kursların düzenlenebileceği bir binaya dönüştürüyoruz. Burada önündeki halı sahasıyla, spor alanıyla, park alanıyla mahallemizin bütün sosyal etkinliklerinde kullanabilecekleri bir alan oluşturuyoruz” diye konuştu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Samsun haber | Samsun'daki KYK yurtlarına üst düzey spor salonları kuruluyor Samsun haber | Samsun'daki KYK yurtlarına üst düzey spor salonları kuruluyor