banner1258

Tekkeköy Belediye Başkanı kim oldu?

Tekkeköy Belediye Başkanı kim oldu? Tekkeköy Belediye Başkanı kim seçildi? 31 Mart Yerel seçimlerinde Tekkeköy Belediye Başkanı kim oldu? Tekkeköy Belediye Başkanı olarak Hasan Togar mı? Mustafa Candal mı? Tansu Çıkış mı? seçildi Tekkeköy Belediye Başkanlığı seçim sonuçları.

Tekkeköy Belediye Başkanı kim oldu?
banner1227

31 Mart Yerel seçimlerinde vatandaşlar oylarını kullanacak. Peki Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı kim oldu? Cumhur ittifakı Tekkeköy Belediye Başkanı Adayı Hasan Togar, İYİ Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Mustafa Candal, CHP Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Tansu Çıkış yarışıyor.

Seçim sonuçları 31 Mart Pazar günü sonuçlar Samsungazetesi.com ve Samsuncanlihaber.com üzerinden anbean yayınlanacak. Samsun Canlı Haber TV ise seçim özel yayınlarıyla sonuçları sizlere aktaracak. 31 Mart Yerel seçimleri için Türkiye'de olduğu gibi Samsun'da da nefesler tutuldu.

19 Mayıs, Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü ve Yakakent ilçelerinde vatandaşlar sandık başına giderek oylarını kullanacak.


Sonuçlar 31 Mart Pazar günü sayfada yer alacaktır.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
kamilbayraktar
kamilbayraktar - 1 hafta Önce

Cumhurittifaki

SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148