banner1219

Mustafa Candal'dan U dönüşü

Tekkeköy'de yaptığı bir konuşmada Genel Başkanı Meral Akşener'in adını ağzına almayıp, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a övgüler yağdıran İYİ Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Mustafa Candal, 'U' dönüşü yaptı.

Mustafa Candal'dan U dönüşü

İYİ Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Mustafa Candal'ın bir toplantıda yaptığı açıklamalar, siyaset gündemine oturmuştu. Genel Başkanı Meral Akşener'in adını ağzına almayıp, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a övgüler yağdıran İYİ Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Mustafa Candal, adeta çark etti.

YÜZDE 90-95 OY ÇIKARDIK
Yaptığı konuşmada İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in adını ağzına almayıp, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için 'Reis' hitabını kullanan Candal, 17 yıl AK Parti'de siyaset yaptığını söylemişti. Candal, "Reisimize 'Muhtar olamaz' dediklerinde yanında biz vardık. Onun yokluğunda, ona bu şekilde zalimlik yapanlar, şimdi gelip bizi kötülüyor. Biz Adalet ve Kalkınma Partisi'ne buralardan yüzde 90-95 oy çıkardık" demişti.

MİLLET İSTERSE YAPARIM
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanlış bilgilendirildiğini iddia eden Candal, "Reisimize, genel başkanımıza hep yalnış bilgiler verildi. Birileri sağda solda belediye başkanı olduğumda AK Parti'ye geçeceğimi söylüyor. Buna millet karar verir. Bu millet beni nerede görmek istiyorsa, ben varım" diye konuşmuştu.

BENİM GENEL BAŞKANIM AKŞENER
Bu konuşmasının ardından adeta 'U' dönüşü yapan Candal, "Beni milletimiz İYİ Parti'de görmek istedi ve İYİ Parti'de göreve devam edeceğim. Benim Genel Başkanım Meral Akşener'dir. Merkezde bir pankartım var, üzerinde parti logosu olmayan, bu doğrudur. Ancak bu pankartı ben yaptırmadım" dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Alperen
Alperen - 1 hafta Önce

İki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek YOK. Muhsin YAZICIOĞLU (

Ibrahim sivas
Ibrahim sivas - 7 gün Önce

Çabuk sadet ali şener büyükşehir samsun hayatı tekin

SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148