doğa samsun surucu kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Tekkeköy Normale Dönüyor! O Bölgelerde Çalışmalar Sürüyor

WhatsApp Image 2021-08-17 at 16.33.39
Daha Fazla Göster

Tekkeköy Normale Dönüyor! O Bölgelerde Çalışmalar Sürüyor Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, aşırı yağışlardan etkilenen bölgelerde çalışmaların aralıksız sürdürüldüğünü söyledi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, aşırı yağışlardan etkilenen bölgelerde vatandaşların mağduriyet yaşamaması için ekiplerin, çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü belirtti.

WhatsApp Image 2021 08 17 at 16.33.39 Samsun

MAĞDURİYETE YER YOK

Samsun’da meydana gelen yağışlardan olumsuz etkilenen ilçelerden biri olan Tekkeköy’de, çalışmalar sürüyor. Başkan Togar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Aşırı yağışlardan etkilenen bölgelerimizde ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ekiplerimiz, özellikle taşkın olan derelerimizi temizleyerek yıkılan köprüleri ve yolları tekrar yaparak vatandaşlarımızın herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için çalışmalarını sürdürüyorlar” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2021 08 17 at 16.32.54 1 Samsun

DAHA GÜZEL BİR TEKKEKÖY

Başkan Togar ayrıca, ilçede yol genişletme çalışmalarının da devam ettiğini kaydederek şunları söyledi, “Ekiplerimiz her koşulda dağları tepeleri aşarak tüm zorlu şartları ortadan kaldırarak hizmetlerimiz ile ilçemizin her köşesini buluşturmaya devam ediyor. Bu bağlamda Çınaralan Mahallemizde yeni bir yolumuzu daha genişletme, zemin sıkılaştırma ve altyapı işlemleri ile üst yapı çalışmalarına hazırlıyoruz. Her şey daha güzel bir Tekkeköy için.”

WhatsApp Image 2021 08 17 at 16.32.52 1 Samsun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir