doğa yataks duru
       
5s arslan Mega Halı

Tekkeköy Belediyesi’nden Hizmet Atağı

tekkekoy-belediyesinden-hizmet-atagi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tekkeköy Belediyesi’nden Hizmet Atağı Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yol medeniyettir anlayışı çerçevesinde hareket ettiklerini belirterek, özellikle imar yolu açma işlemlerine öncelik verdiklerini söyledi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, İlçe Başkanı Hayri Ağırlar ile birlikte, ilçede yeni modern yerleşimlerin kurulacağı, yüzlerce konutun inşa edileceği Kurtuluş Mahallesi’nde devam eden imar yolu çalışmalarını yerinde inceledi.

YERİNDE İNCELEDİ

Başkan Togar sosyal medya medabında yaptığı paylaşımda, “İlçemizi her alanda geleceğe taşımak adına bir çok farklı alanlardaki çalışmalarımızın yanında ‘yol medeniyettir’ anlayışı çerçevesinde özellikle imar yolu açma işlemlerimize öncelik veriyoruz. Bu manada İlçe Başkanımız Hayri Ağırlar ile birlikte yeni modern yerleşimlerin kurulacağı, yüzlerce konutun inşa edileceği Kurtuluş Mahallemizde devam eden imar yolu çalışmalarını yerinde inceledi” ifadelerini kullandı.

GÜÇLENMEYE DEVAM

Ayrıca Togar, güçlenen araç filosu sayesinde vatandaşlara daha iyi hizmet edeceklerini belirterek, “İlçemize daha kaliteli ve daha hızlı hizmet edebilmek için araç filomuza yeni kazandırmış olduğumuz son teknolojiyle donatılmış olan greyderimiz kentimizin dört bir yanındaki yollarımızda görev başında. İlçemize daha iyi hizmet edebilmek için araç parkımızı her geçen gün daha da güçlenmeye devam edeceğiz” dedi.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir