Aşevlerinde yapılan yemekleri düzenli olarak ihtiyaç sahiplerine dağıtan Tekkeköy Belediyesi Kurban Bayramı Arefesinde de ihtiyaç sahiplerini unutmadı. Sıcak yemek vermek için kapıları çalan görevliler çikolata ve kolonya hediyelerini de yanında takdim etti.

Terme Belediye Belediye Başkanı Ali Kılıç Azerbaycan heyetini ağırladı Terme Belediye Belediye Başkanı Ali Kılıç Azerbaycan heyetini ağırladı

TEKKEKÖY BELEDİYESİ'NDEN İÇLERİ ISITAN ÇALIŞMA

Tekkeköy Belediyesi sosyal belediyecilik alanında sürdürdüğü çalışmalarla ihtiyaç sahibi ailelerin yanlarında olmaya devam ediyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde ilçe sınırları içerisindeki ihtiyaç sahiplerine gıda, erzak, kıyafet, yakacak gibi birçok alanda destek olunuyor. Bu çerçevede düzenli olarak evlere sıcak yemek ulaştırılıyor.

KURBAN BAYRAMI'NDA DA UNUTULMADI

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ın talimatı doğrultusunda yılın 365 günü ihtiyaç sahibi ailelerin yanlarında olmak üzere çalışan ekipler, evinde yemek yapamayacak durumdaki büyükleri ve ihtiyaç sahibi aileleri Kurban Bayramı’nda da unutmadı. Sıcak yemeklerin yanında ellerindeki bayram hediyeleriyle kapıları çalan görevliler, Başkan Togar’ın iyi dilekleri ile bayram tebriğini de ileterek bir kutu çikolata ve kolonya da takdim etti.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.