doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Tekkeköy Belediye Meclisi Toplandı

Tekkeköy-Belediye-Meclisi-Toplandı
Daha Fazla Göster

Tekkeköy Belediye Meclisi Toplandı Tekkeköy Belediye Meclisi Eylül Ayı İlk Toplantısı’nda görüşülen 6 gündem maddesinin tamamı komisyonlara havale edildi.

Tekkeköy Belediye Meclisi Eylül Ayı İlk Toplantısı belediyenin meclis toplantı salonunda Meclis Başkanvekili Aydın Karmil başkanlığında yapıldı. 6 gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda tüm maddeler daha kapsamlı araştırılmak üzere ilgili komisyonlara havale edildi.

Tekkekoy Belediye Meclisi Toplandi 2 scaled Samsun

Gündem maddeleri arasında söz alan Aydın Karmil, “Son meclis toplantımızın ardından Batı Karadeniz’de bir sel felaketi yaşandı. Bir süre önce de orman yangınları yaşanmıştı. Hem yangın bölgesinde hem de sel bölgesinde hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz. İnşallah bu tür afetlerin sonudur diye dua ve temenni ediyoruz. Bu arada 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı da hep birlikte kutladık. Nice 90, 100 ve bin yıllara daha diyoruz. Bu zaferler esnasında şehadete yürüyen şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Gazi olup da ebediyete intikal eden gazilerimizin de Allah’tan rahmet diliyoruz. Biz necip bir milletiz. Tarihinde böyle büyük zaferler olan başka bir millet daha yok. Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti kurucularını rahmet ve millet ile anıyoruz” dedi.

Tekkekoy Belediye Meclisi Toplandi 1 scaled Samsun

 

Komisyonda görüşülecek maddeler tekrar meclise sevk edildikten sonra karara bağlanacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir