Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Seymenler, Büyüklü, Gökçe, Çimenli, Sanayi ve Karaperçin mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Dün yine yoğun bir programla çalışmalarını sürdüren Togar’ın ilk durağı Seymenler Mahallesi oldu. Burada Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Mustafa Durmuş Yıldırım ve Seymenler Muhtarı Ahmet Topal'ın da katılımlarıyla mahallelilerle buluşan Togar, “Aşkını gönlümüzde hissettiğimiz ilçemiz için el ele verip gönüllere, yüreklere gireceğiz. Tüm hemşehrilerimizi bizimle aynı yolda yürümeye birlikte ilçemizin geleceğine yön vermeye davet ediyor ve ‘Buyurun Başlıyoruz’ diyoruz” dedi.

Gökçe mahallesinde bir mevlide katılan Togar, daha sonra da Büyüklü mahallesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek karanfil dağıttı. Karanfilin bitmeyen sevgilerin en güzel temsilcisi olduğunu söyleyen Başkan Togar, “Hemşehrilerimize olan sevgimizi, aşkımızı kelimeler tarif edemez. Sevdamızın en derin yerinde taht kuran Büyüklü Mahallemizdeki insanlarımızın gönlüne de bir demet sevgimizi bırakıp geleceğe en güzel dileklerimizi ilettik” diye konuştu.

Togar daha sonra Sanayi mahallesinde bir asker uğurlamasına katılarak, hayırlı tezkereler diledi. Programına Karaperçin ve Çimenli mahallelerinde vatandaşlarla buluşarak devam eden Togar, iki mahallede de yoğun ilgiyle karşılandı.

Başkan Togar, “Yaşadığın yeri sevecek ve sevdiğin yer için çok çalışacaksın. Bizler göreve geldiğimiz ilk günden itibaren ilçemizi hergün ilmek ilmek işleyerek geliştirdik, değer kattık. Her zaman çalışmaya, üretmeye devam diyoruz. Hayat bulduğumuz ilçemizi hep birlikte geleceğe güvenle taşımak için el ele yürüyecek ve çok çalışacağız. Bizim sevgi iklimimizde aşk ve hemşehrilermize duyduğumuz muhabbet birlikte yeşerir. Yolumuz dün olduğu gibi bugün de hemşehrilerimizin gönlünde yeşeren muhabbetle, sevgiyle hep beraber yürümektir. Her zaman bu sevgiye layık olmaya, hemşehrilerimizle her daim buluşmaya devam edeceğiz”  şeklinde konuştu.

Samsun'da alkol masasında korkunç cinayette yeni gelişme Samsun'da alkol masasında korkunç cinayette yeni gelişme

Bu haber ajans tarafından hazırlanmıştır. 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.