Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçede gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında yoğun mesai harcayan personeli tebrik etti

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "8 yılda; beton, asfalt ve emisyonlu asfaltın toplamından fazla yolumuzu taş parke ile kaplayarak ulaşım ağımıza katan ve büyük bir başarıya imza atan ekiplerimizi kutluyorum" dedi.

Çarşamba'da mahallelinin keşif umudu! Çarşamba'da mahallelinin keşif umudu!

'İLÇEMİZİ GÜZELLEŞTİRDİLER'

Başkan Togar, belediyesnin taş parke ekibiyle bir araya gelerek çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Togar şu ifadelere yer verdi:
"İlçemizin bulvarlarını, caddelerini, sokaklarını, parklarını, bahçelerini, kaldırımlarını, yollarını ve tüm ortak kullanım alanlarını estetik dokunuşlarla güzelleştiren, modernleştiren ve farklı bir çehre kazandıran taş parke ekibimizle bir araya gelerek çalışmalar hakkında istişarelerde bulunduk. 8 yılda beton, asfalt ve emisyonlu asfaltın toplamından fazla yolumuzu taş parke ile kaplayarak ulaşım ağımıza katan ve büyük bir başarıya imza atan ekiplerimizi kutluyorum."

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.