OMÜ'lü Prof. Dr. Cevdet Yılmaz Kanal S'de konuştu: "Çarşamba'daki santral ovayı yakacak" OMÜ'lü Prof. Dr. Cevdet Yılmaz Kanal S'de konuştu: "Çarşamba'daki santral ovayı yakacak"

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 4,5 yıl önce Sinop’ta trafik kazası geçiren ve evde tedavisi devam eden komiser Emre Çakal’ı evinde ziyaret ederek, her zaman yanlarında olduklarının mesajını verdi. 

KOL KANAT GERİYORUZ

Çakal ve ailesinin İstiklal Mahallesi'nde evlerine konuk olan Togar, sosyal mdya hesabından yaptığı paylaşımda, "Hayat insanı farklı imtihanlardan geçiriyor. Ama insan kaderinde yalnız ilerlemek zorunda değil. İmtihandan geçenlere bir nebze ferahlık verebilirsek ne mutlu bizlere. Bu sebepten Emre Çakal kardeşimiz ve nicelerinin yanında durmaya kol kanat germeye çalışıyoruz. 4.5 yıl önce Sinop'ta komiserken geçirdiği elim trafik kazasının ardından tedavisi süren Emre kardeşimizi ziyaret ettik. Tekkeköyümüzde İstiklal Mahallemizdeki evinde ikamet eden kardeşimize şifalar diliyoruz. Onun küçük kızları ve ailesinin de ihtiyaçları olduğunda her daim yanlarında durmayı görev biliriz. Bu yüzden gönül belediyeciliği, bu yüzden gönüllerde köprüler kurmaktan bahsediyoruz. Bizim gönül köprülerimiz sevgiyle, saygıyla, hürmetle, şefkatle bağlar kurar" ifadelerine yer verdi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.