Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, belediye bünyesinde hizmet veren 'Beyaz Masa' birimine müracaat eden vatandaşların sorunlarıyla tek tek ilgilendi. Togar, sorunlara vatandaşlarla birlikte çözüm ürettiklerini dile getirdi. 

Merve İlhan ile Haberin İçinden 6 Şubat Pazartesi Kanal S ekranlarında Merve İlhan ile Haberin İçinden 6 Şubat Pazartesi Kanal S ekranlarında

KUCAK AÇIYORUZ

Başkan Togar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Ailemizin bir bireyi olarak gördüğümüz her bir ferdimizin tüm taleplerine birlik ve beraberlik içerisinde sürdürdüğümüz istişarelerle yine birlikte çözüm yolları üretmeye devam ediyoruz. Belediyemizin hemen girişinde hizmet veren beyaz masamızda herkese gönülden kucak açıyor. Belediyeye yolu düşen herkesi çay ve kahve eşliğinde hoş sohbete bekliyoruz" ifadelerine yer verdi.

ÇALIŞMALAR GÖZDEN GEÇİRİLDİ

Başkan Togar ayrıca, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü personeliyle de bir araya gelerek, çalışmaları gözden geçirdi. Togar, "Hizmetlerimizde kaliteyi daha da artırma ve daha fazla vatandaşımıza ulaşma noktasında değerlendirmelerde bulunduk" dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.