doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Taraftardan Anlamlı Yorum: “Değerlerimize Sahip Çıkmayalım Da Susalım Mı?”

traftardan-anlamlı-yorum
Daha Fazla Göster

Taraftardan Anlamlı Yorum: “Değerlerimize Sahip Çıkmayalım Da Susalım Mı?”  Samsun’da Ünlü Berber ve Samsunspor sevgiyle tanınan Kemal Ünlü, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e Batıpark Tesisleri ile ilgili tutumu nedeniyle tepki gösterdi

Samsun’da Ünlü Berber ve Samsunspor sevgiyle tanınan Kemal Ünlü, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Samsunspor tesislerinin de içinde yer aldığı sahil şeridindeki tüm tesislerin kaldırılacağını açıklayan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e, “Değerlerimize sahip çıkmayalım da susalım mı?” diyerek eleştiride bulundu.

samsun tarftar tepki tesis 2 Ana Manşet

DÜŞMANLIK NEDİR?
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in Batıpark Tesisleri ile ilgili Samsunspor Kongresi’nde 10 yıllık sözleşme için meclis kararı gerektiğini sonrasında da konuyu meclise taşımayıp, sahildeki tüm spor tesislerinin kalkacağını söylemişti. Bir Taraftarda sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda eleştirilerde bulundu ve ,” Büyüdüğümüz ekmeğini yediğimiz suyunu içtiğimiz memleketimize düşmanlık nedir? Şehir güzelse, şehir herkes tarafından biliniyorsa en büyük katkı Samsunspordur” dedi.

samsun tarftar tepki tesis 1 Ana Manşet

İŞTE O PAYLAŞIM
Samsunsporlu taraftar sosyal medya hesabından şu ifadelere yer verdi: “Ona sus buna sus, yapıcı ol, bu nedir ya .. kendi memleketimizde mülteci gibiyiz. Kültürel değerlerimize sahipte çıkmayalım, susalım dimi. Sen çok yaşa AĞAM mı diyelim. Yazıklar olsun birinize değil hepinize. Biriniz gitti digeriniz geldi kafa yapısı hep aynı. Büyüdüğümüz ekmeğini yediğimiz suyunu içtiğimiz memleketimize düşmanlık nedir . Şehir güzelse, şehir herkes tarafından biliniyorsa en büyük katkı SAMSUNSPORDUR . SAMSUNSPOR olmasa büyüğü bırak, şehiri bırak, kasaba bile olmaz burası. Evet ağır konustuklarım ama SAMSUNSPORUN büyüklüğünü kabullenin artık .Öyle yada böyle bu memlekette bi kitle var SAMSUNSPORU seven onunla yaşayan onunla büyüyen . Sizler bizim degerlimizi kabullenmezesiniz bizlerde sizi kabullenmeyiz. MEMLEKET Yaşayarak emek vererek üstüne koyarak sevilir . Bizler sizin golf kulübünüze ses çıkardık mi? saygı duyduk . Nedir bu SAMSUNSPOR düşmanlığı !! Destek olun artık. Siyaseti bi kenara bıraktık. Nerde Memleket sevgisi , nerde SAMSUNSPOR sevdalılarına saygı sevgi . Yazıklar olsun siyasetede rantlarada menfaatlerede. SAMSUNSPORU SEVMEK SUÇSA HEPİMİZ SUÇLUYUZ . Başkada diyeceğim yok . Çok sevdik biz hem ay yıldızlı bayrağımızı hemde ATATÜRKLÜ armamızı . . .”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir