doğa yataks duru
       
5s izosam Mega Halı

Süper Lig’de Samsun’u O İsim Temsil Edecek

samet-cicek-samsunspor-hakem
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Süper Lig’de Samsun’u O İsim Temsil Edecek Merkez Hakem Kurulu 2021-2022 sezonunda görev yapacak hakem ve gözlemcileri açıklandı. TFFHGD) Samsun Şubesi Başkanı Samet Çiçek, Süper Lig Yardımcı hakemi olarak yerini korudu ve yeni sezonda Süper Lig’de Samsun’u temsil edecek tek isim oldu

HEM BAŞKAN HEM HAKEM

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu 2021-2022 sezonunda görev yapacak hakem ve gözlemcileri açıklandı. MHK önerisi ve TFF Yönetim Kurulu tarafından onaylanan listeye göre Samsun ilini 2021 – 2022 Futbol Sezonun da profesyonel liglerde temsil edecek hakem ve gözlemci klasmanları da belli oldu. Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Samsun Şubesi Başkanı Samet Çiçek, Süper Lig Yardımcı hakemi olarak yerini korudu ve yeni sezonda da Süper Lig maçlarında görev alacak.

PROFESYONEL LİGLERDE GÖREV YAPACAKLAR

Öte yandan B Klasman Hakemi Erdem Mertoğlu, B Klasman Yardımcı Hakemleri Hasan Erdoğan, Sezgin Şahbaz, C Klasman Hakemi Egemen Artun, Gökhan Özbulut, Yakup Bakır, C Klasman Yardımcı Hakemleri Ahmetcan Akkoyun, Aykut Yılmaz, Coşkun Yalçın, Eray Pınar, Mehmet Şenkaya olarak açıklandı. A Klasman Gözlemci Namık Karaman, B Klasman Gözlemci Ercan Hellaç, C Klasman Gözlemciler ise Ahmet Çiftçi, Bilal Yazıcı, Bülent Uludoğan, Faruk Sertakan ve Yusuf Kemal Coşgun olarak belirlendi.

Mustafa ATASEVEN


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir