doğa calven duru
       
5s dikey arslan bilgi

Suat Soydemir’den Müjde! ‘Samsun Merkez Haline Gelecek’

samsuna-turizm-mıjdesi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Suat Soydemir’den Müjde! ‘Samsun Merkez Haline Gelecek’ Ortadoğu Turizm ve Seyahat Acentaları Derneği Karadeniz Bölge Başkanı Suat Soydemir, Samsun’u Karadeniz Bölgesi’nin merkezi haline getireceklerini söyledi

Ortadoğu Turizm ve Seyahat Acentaları Derneği Karadeniz Bölge Başkanı Suat Soydemir, OTSAD olarak Karadeniz Bölgesi’nde bir yapılanmaya gideceklerini ve Samsun’u bölgenin merkezi haline getireceklerini belirtti.

samsun turizm 1 scaled Ana Manşet

CİDDİ BİR PAZAR

Samsun turizmini kalkındırmak istediklerini belirten Başkan Soydemir, “OTSAD olarak Karadeniz Bölgesi’nde bir yapılanmaya gideceğiz ve Samsun’u bu bölgenin merkezi haline getireceğiz. Özellikle Karadeniz ve Samsun için Orta Doğu çok ciddi bir pazar. Bu konuda çalışmalarımız sürüyor. Körfez ülkelerinden bölgemize turların gelmesi için görüşmeler sürüyor. Hem Samsun’un hem de bölgemizin turizmini kalkındırmak istiyoruz” dedi.

samsun turizm 11 scaled Ana Manşet

HAZIRLIKLAR TAMAM

Pandemi sürecinden olumsuz olarak en çok etkilenen sektörlerin başında turizmin geldiğini ifade eden Başkan Soydemir, “Pandemi sürecinden olumsuz etkilenmiş olmamıza rağmen, Samsun’a iki otel yatırımı kazandırdık. Hiçbir personeli işten çıkartmadık, onlara destek olmaya çalıştık. Grand Atakum Otel ile şehrimize gelen turistleri ağırlamak için sezon hazırlıklarımızı tamamlarken, OTSAD Karadeniz Bölge Başkanlığı görevi de şahsımıza verildi” diye konuştu.

Mustafa İNAN


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir