Semih Şentürk, İstanbul Başakşehir İle 1+1 Yıllık Sözleşme İmzaladi

İstanbul Başakşehir, tecrübeli golcü Semih Şentürk ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı.İstanbul Başakşehir transfere devam ediyor. Son olarak bugün golcü futbolcu Semih Şentürk ile 1+1 yıllık sözleşme imzalandı.İmza töreninde konuşan...

Semih Şentürk, İstanbul Başakşehir İle 1+1 Yıllık Sözleşme İmzaladi
İstanbul Başakşehir, tecrübeli golcü Semih Şentürk ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı.
İstanbul Başakşehir transfere devam ediyor. Son olarak bugün golcü futbolcu Semih Şentürk ile 1+1 yıllık sözleşme imzalandı.
İmza töreninde konuşan İstanbul Başakşehir Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Saral, Semih’i kelimelerle anlatmanın mümkün olmadığını ifade ederek, “Semih’in bize ve ülkemize yaşattıkları gururlar var. Biz Semih’e inandık ve güvendik. O da bize aynı şekilde. Karşılıklı sözleşmemizi 1+1 yıllık olarak yaptık. Kulübümüze hayırlı olmasını dilerim” dedi.
İstanbul Başakşehir’e transfer olan Semih Şentürk ise yaptığı açıklamada, “Sayın başkanım Göksel Gümüşdağ ve yönetimine ayrıca da hocama teşekkür ederim beni bu kulübe layık gördükleri için. Transferim gerçekleşirken maddi olarak hiçbir şey konuşulmadı, her şey 5 dakikada bitti. Burayı kabul etmemdeki sebepler; yeni bir stat, yeni bir tesis, yeni ve hedefleri olan bir takım. Sabırsızlıkla ligin başlamasını bekliyorum. Bütün varımı, yoğumu bu takıma vermek istiyorum” açıklamasını yaptı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner650

banner826