banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Nerede kalmıştık?

banner1357

Samsunspor Basketbol'un yeni sezonda başında olması beklenen Gökhan Taştimur, "Yarım kalan işimizi devam ettirmek için Samsun'a yerleşmeye geliyorum. En büyük kupa hangisi ise hedefimiz o" dedi 

SPOR 26.07.2019, 09:15 26.07.2019, 09:37 Onur Nurdemir
Nerede kalmıştık?
banner1353
banner1375

BÜYÜK İKRAMİYE GİBİ
Yeni sezonda faaliyetlerine devam edecek Samsunspor Basketbol'da antrenörlük görevi için adı geçen Gökhan Taştimur, Samsun Gazetesi'ne özel açıklamalarda bulundu. Samsun Basketbol'un eski antrenörü Gökhan Taştimur,  İsmail Uyanık'ın Samsunspor'un yeniden başına geçmesinden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, " İsmail Uyanık'la Samsunspor'un bir arada olmasını aslında büyük bir ikramiye gibi görüyorum. Ben şu anda o büyük ikramiyeyi sabırlı bir şekilde bekliyorum. Samsunspor ve İsmail Uyanık birlikteliği çok özel birşey. Ben bunu 2004-2005 yıllarında da yaşadığım için onun heyecanını yaşıyorum" diye konuştu. 

UYANIK, ENDER YÖNETİCİ
Samsunspor'un önemli kulüplerden biri olduğunu ifade eden Taştimur, "Türkiye'de İsmail Uyanık Başkanımın ender bir spor yöneticilerinden biri olduğunu düşünüyorum. Futbol hayatımızda çok önemli bir branş. Çok önemli olan diğer şey de Samsun'un bir spor şehri olduğudur. Futbola hepimiz destek vermeliyiz. Ben oyuncularımdan Samsunspor'un kombine biletinden alma zorunluluğu getireceğim. Birbirimize o kadar kenetlenmeliyiz. Çünkü bu şehrin sevdalılarını bir araya getirmemiz lazım. Eleştirenleri azaltmamız lazım diye düşünüyorum. Benim bütün basketbol oyuncularımın futbol kombine bileti alma zorunluluğu olacak. Çünkü şehirden birşey alıyorsan şehire birşey vermen lazım. Ben üst seviyelere geldiğimiz zaman aynı şeyi futboldan da isteyeceğim. Gerçi ben istemeyeceğim, o sevgi, o inanaç, o bağlılık olduğu zaman bu kendiliğinden gelecek" diye konuştu. 

SAMSUN'A GELİYORUM
Gökhan Taştimur, basketbolun hayatına çok şey kattığını belirterek, "Eşimi bile basketbol sayesinde tanıdım. Basketbol bana parayla yaşayamacağım bir yaşam sağladı. Ben terk edemedim basketbolu. 4 senedir antrenörlük yerine seminerler, özel oyuncu çalıştırmaları yapıyorum. Bırakamadım, başka bir sektöre giremedim. Sabırla bekledim. çok şanslıyım. İyi ki döndü Başkan İsmail Uyanık. Geçmişte çok güzel dönem geçirmiştik. Maalesef yönetim değişti. İsmail Başkan'ımda ayrıldıktan sonra o dönem başketbol şubesine devam edemedi Samsunspor. Orada yaşadığım o sezon, basketbolseverlerin gösterdiği ilgi muhteşemdi. İlk başlarda 10-15 kişiye oynuyorduk. En son 3 bin kişi camları indiriyordu aşağıya. Bence yarım kalan iş var. Yarım kalan işimizi devam ettirmek için Samsun'a yerleşmeye geliyorum. Çok heyecanlıyım. Çok güzel olacağını düşünüyorum" dedi. 

Mustafa TOGUR-Furkan DEMİRAL


 

Yorumlar (0)
sisli
Namaz Vakti 19 Kasım 2019
İmsak 05:51
Güneş 07:20
Öğle 12:25
İkindi 14:57
Akşam 17:20
Yatsı 18:44