Hilas Otel

Çelik İnşaat

Kula Masterler kendi evinde galip

Ege Masterler Futbol Federasyonu’nun düzenlemiş olduğu 50 takım ve 4 gruptan oluşan Ege Bölgesi Masterler Liginde bu hafta İzmir Aliağa Masterler takımını ağırlayan Kula Masterler sahadan 3-0 galip ayrıldı.Kula Jeopark Stadında oynanan karşılaşmanın...

Kula Masterler kendi evinde galip

Ege Masterler Futbol Federasyonu’nun düzenlemiş olduğu 50 takım ve 4 gruptan oluşan Ege Bölgesi Masterler Liginde bu hafta İzmir Aliağa Masterler takımını ağırlayan Kula Masterler sahadan 3-0 galip ayrıldı.

Kula Jeopark Stadında oynanan karşılaşmanın ilk yarısı Kula Masterler takımının 1-0 üstünlüğüyle sona erdi. İkinci yarıya üstün başlayan Kula Masterler maçın sonunda sahadan 3-0 üstünlükle ayrıldı. Kula Masterlerin gollerin Cihan Biçer(2) ve Mehmet Baytar kaydetti.

Aldıkları galibiyetin ardından bir açıklama yapan Kula Masterler takım kaptanı Süleyman Hancı, "Kula Masterler olarak galibiyet almak istiyorduk. İyi bir takım olduk. Bu galibiyette emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hedefimiz Kula’nın ismini en iyi şekilde duyurup temsil etmek" dedi.

Kulüp Başkanı Nazif Burşuk ise, "Bu galibiyetle üst sıralara tırmanmaya devam ettik. Başarılı olmak bize ayrı bir mutluluk veriyor. Galibiyetimizi tüm Kula halkına hediye ediyoruz" şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER