banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Hedef Türkiye derecesi

banner1357

Okul Sporları Yıldız Kızlar Voleybol Atakum ilçe şampiyonu Özel Atakum Koleji Ortaokulu, gözünü kupalara dikti. Beden Eğitimi Öğretmeni Uğur Şahinkaya, önce Samsun'da daha sonra Türkiye Şampiyonası'nda zirveye çıkmak istediklerini söyledi

SPOR 26.12.2018, 19:53
Hedef Türkiye derecesi
banner1353
banner1375

Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor ile voleybolda işbirliği yapan Özel Atakum Koleji Ortaokulu, Okul Sporları Yıldız Kızlar Voleybol Atakum İlçe şampiyonluğunun ardından, ilk hedefi Samsun şampiyonluğuna çevirdi. Atakum Koleji Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Uğur Şahinkaya, Samsun'da şampiyonu olarak, Türkiye Şampiyonası'na gitmek istediklerini ifade ederek, "Türkiye'de dereceye girecek kalitede kadromuz var. Şehrimizi başarıyla temsil ederek, iyi sonuçlar almayı hedefliyoruz" dedi.

ALTYAPIYA BÜYÜK ÖNEM
Atakum Sporcu Fabrika'sında farklı spor branşlarında çalışmalarına devam ettiklerini belirten Uğur Şahinkaya, "Beden eğitimi derslerimiz ve antrenmanlarımız çok verimli geçiyor. Voleybol dışında yüzmede, futsalda, basketbolda, badmintonda, atletizmde, tekvandoda, santraçta ve halk oyunları ekibi olarak mücadele ediyoruz. Altyapıya büyük önem veriyoruz. 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerinden gelen oyuncularla, okul sporlarına bütün kategorilerde yarışmalara katılmaya devam edeceğiz" diye konuştu.    

Furkan DEMİRAL

Yorumlar (0)