Hilas Otel

Çelik İnşaat

(Görüntülü) Sergio Conceiçao Kazandığımız için mutluyuz

Ata SELÇUK - Serhan TÜRK  İSTANBUL () - UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu son hafta müsabakasında Galatasaray sahasında Porto'ya 3-2 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından Porto Teknik Direktörü Sergio Conceiçao basın mensuplarına açıklamalarda...

(Görüntülü) Sergio Conceiçao Kazandığımız için mutluyuz

Ata SELÇUK - Serhan TÜRK  İSTANBUL () - UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu son hafta müsabakasında Galatasaray sahasında Porto'ya 3-2 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından Porto Teknik Direktörü Sergio Conceiçao basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
Çok mutlu olduklarını söyleyen Sergio Conceiçao, 15'inci dakikaya kadar Galatasaray'ın baskısı vardı. Golden sonra rahatladık. İlk yarının sonuna doğru gelen golle soyunma odasına biraz daha yakın girildi. 3-1'den sonra Galatasaray oyundan düştü. Galatasaray'ın oyundan düşmesinden çok faydalanamadık ama sonuçta kazandık. Çok mutluyuz dedi.
Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez oynayan oyuncuların performansına değinen Conceiçao, Şampiyonlar Ligi gibi zor bir atmosferde, burada ilk kez oynayan oyuncular görevlerini yerine getirdiler. Hiç sırıtmadılar. İstediğimiz sonucu aldık diyerek sözlerini noktaladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300