banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1334

banner1337

Giresunspor transfere noktayı koydu

banner1357

TFF 1. LİG TAKIMLARINDAN GİRESUNSPOR'DA BASIN SÖZCÜSÜ FERHAT KARADEMİR, OLAĞANÜSTÜ BİR GELİŞME OLMADIĞI SÜRECE TRANSFERİ TAMAMLADIKLARINI BELİRTTİ. KARADEMİR AYRICA HAFTA SONU KENDİLERİNİ ZORLU BİR BURSASPOR KARŞILAŞMASININ BEKLEDİĞİNİ DE SÖYLEDİ.

SPOR 23.09.2020, 14:34
3
Giresunspor transfere noktayı koydu
banner1353
banner1375

TFF 1. Lig takımlarından Giresunspor’da Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, olağanüstü bir gelişme olmadığı sürece transferi tamamladıklarını belirtti. Karademir ayrıca hafta sonu kendilerini zorlu bir Bursaspor karşılaşmasının beklediğini de söyledi.

Giresunspor Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, düzenlediği basın toplantısında, Traore’yi kadrolarına kattıktan sonra transferi yeterli gördüklerini dile getirdi. Karademir, hafta sonu deplasmanda Bursaspor ile oynanacakları karşılaşmayı da değerlendirdi.

Basın Sözcüsü Karademir, “Transfer konusunda çalışmaları tamamladık ama yine de ihtiyaç duyulması halinde transfer yapabiliriz diye açık kapı bırakabiliriz. Son yaptığımız transfer Abdou Razack Traore ile takımı yeterli görüyoruz. Hafta sonu deplasmanda oynayacağımız Bursaspor karşılaşmasını değerlendirmek gerekirse zorlu ve tehlikeli bir mücadele olacak. Bursaspor transfer tahtasını açamadı, transfer yapamadı ama birlikte oynamaya alışmış genç oyuncularıyla sahaya çıkıyor. Bizim hazırlık sürecimiz 15 ise Bursaspor’un hazırlık süreci iki ay. İyi hazırlanmış, birbirine uyum sağlamış, kondisyonu iyi bir takım var. Biz ise kongre süreci ve transfer süreci nedeniyle daha yeni kadroyu oluşturduk. Kampa katılamayan oyuncularımız dahi oldu. Giresunspor’un uyum süreci ve kondisyon tutması biraz zaman alacak. Ancak bu durumun milli maç arasından sonra toparlanacağını düşünüyorum. Buna rağmen Bursaspor karşılaşmasında en iyi şekilde oynayıp geleceğiz ama kolay bir maç olmamasına rağmen hedefimiz yine de 3 puan olacaktır” dedi.

“Bu sezon hedefimiz finansal sorunlara kalıcı çözüm bulmak”

Giresunspor’un bu sezon hedefinin şampiyonluktan ziyade finansal sorunlarına kalıcı çözüm bulmak olduğunu da ifade eden Karademir, “Bu sezon hedefimiz şampiyonluktan ziyade ekonomik olarak şampiyon olmaya çalışıyoruz. Bu sezon finansal olarak rahatlatıp ondan sonra önümüze bakmaya çalışıyoruz ama yine de yarıştan kopacak değiliz. Kurduğumuz takım da zaten otoritelerden takdir topluyor. Bu sezon ligden düşmemeye oynayacağımız söylenirken, kurduğumuz takım daha fazlası için umut verdi. Biz yönetim olarak kağıt üzerinde en iyi takımı kurduk, bundan sonrası teknik kadro ve futbolcularımızdadır. Bunun için de birkaç haftalık zamana ihtiyacı vardır” açıklamasında bulundu

Yorumlar (0)