Fenerbahçeliler Stres Attı

İzmir Fenerbahçeliler Derneği’nin gerçekleştirdiği bowling turnuvası renkli görüntülere sahne olurken, etkinliğin en genç üyesi ise henüz 30 günlük olan Eliz Lina Aslan oldu.Sabah saatlerinde başlayan bowling turnuvasına İzmir Fenerbahçeliler...

Fenerbahçeliler Stres Attı
banner1314
İzmir Fenerbahçeliler Derneği’nin gerçekleştirdiği bowling turnuvası renkli görüntülere sahne olurken, etkinliğin en genç üyesi ise henüz 30 günlük olan Eliz Lina Aslan oldu.
Sabah saatlerinde başlayan bowling turnuvasına İzmir Fenerbahçeliler Derneği üyeleri yoğun ilgi gösterdi. Yaklaşık 100 kişinin katılımı ile başlayan kahvaltı sonrası düzenlenen turnuvayı Ege Fenerbahçeliler Birliği ve İzmir Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Cem Çalışkan kazandı.
Turnuvaya sadece sarı-lacivert renklere gönül vermiş taraftarların değil, diğer takım taraftarlarının da katıldığına vurgu yapan Çalışkan, “Sadece Fenerbahçemizin değil, başka takım taraflarları olan arkadaşlarımızın da bizimle birlikte olması bize güç veriyor. Sporun sadece sahadaki rekabetten ibaret olmadığını, saha dışında da dostluğumuzun ve birlikteliğimizin kuvvetli olduğunu göstermekten mutluluk duyuyoruz. Biz birlikte güçlü ve kocaman bir aileyiz” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300