banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Fenerbahçe'de Volkan Demirel kararı!

banner1357

Fenerbahçe, Volkan Demirel'in teknik ekibe dahil edileceğini ve oyuncu için bir jübile maçı düzenleneceğini açıkladı

SPOR 02.09.2019, 21:10 Pınar Uzun
Fenerbahçe'de Volkan Demirel kararı!
banner1353
banner1375

Fenerbahçe Kulübü, tecrübeli kaleci Volkan Demirel'in teknik heyette görev yapacağını açıkladı. 

Sarı-lacivertli kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, Volkan Demirel ile yapılan görüşmelerin karara bağlandığını ve yeni bir yolculuğa adım atıldığını belirterek, "Kaptan Volkan Demirel onurla taşıdığı görevine bundan böyle Sarı Lacivert renklerimiz altında teknik ekibimizin bir parçası olarak devam ederek, eşsiz deneyimlerini geleceğin Fenerbahçe'sinin başarıları için sarf edecektir." denildi. 

Volkan Demirel için bir jübile yapılacağının belirtildiği açıklamada, "Değerli futbolcumuz için kulübümüze yakışan bir şekilde jübile organizasyonu gerçekleştirilecek olup, organizasyon tarihi ve detaylarına dair bilgiler ilerleyen dönemde camiamıza duyurulacaktır. Fenerbahçeli Volkan'a, kalecimiz ve kaptanımız olarak kulübümüze bugüne dek verdiği tüm emekleri için teşekkür ediyor; bu büyük kulübün çatısı altında üstleneceği yeni görevinde sonsuz başarılar diliyoruz." ifadelerine yer verildi.

37 yaşındaki isim de jübile kararının ardından sosyal medya üzerinden bir paylaşım yaptı. 'Fenerbahçe'ye hizmetin yeri olmaz' diyen Volkan, ''Ömür boyu burada olmam dileğiyle.. Camiamıza hayırlı olsun...'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)