Hilas Otel

Çelik İnşaat

Çarşamba'da şampiyonlar geçidi

Okul Sporları (Çarşamba) Doğu Bölgesi Genç Erkek (A) ve Genç Kız (A) Voleybol Turnuvası'nda erkeklerde Çarşamba Fen Lisesi, kızlarda ise Terme Kozluk OVM Fen Lisesi finalde rakiplerini yenerek şampiyonluğa ulaştı

Çarşamba'da şampiyonlar geçidi
banner1311

Çarşamba Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü'nün düzenlediği Okul Sporları (Çarşamba) Doğu Bölgesi Genç Erkek (A) ve Genç Kız (A) Voleybol Müsabakalarını tamamladı. Okul Sporları İl Tertip Komitesi'nin aldığı karar doğrultusunda bu yıl Çarşamba, Terme, Salıpazarı, Ayvacık doğu ilçeleri okullarının temsilcileri arasında merkez ilçe olarak Çarşamba'da düzenlenen Genç Erkek (A) ve Genç Kız (A) voleybol müsabakalarına toplam 24 okul  katıldı.

KUPAYA UZANDILAR

Okul Sporları Genç Erkek (A) Voleybol (Çarşamba) Doğu Bölgesi finalinde Ali Fuat Başgil Anadolu Lisesi'ni 2-1 mağlup eden Çarşamba Fen Lisesi şampiyon oldu. Terme Kozluk OVM Fen  Lisesi, Çarşamba Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni 2-1 yenerek üçüncülük elde etti.Genç kızlarda ise Terme Kozluk OVM Fen Lisesi, Yunus Emre MTAL'i 2-1 yenerek şampiyon oldu. Terme Fatih Anadolu lisesi'ni 2-1 mağlup eden Çarşamba fen lisesi, turnuvayı üçüncü tamamladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300