Beşiktaş'ta Vodafone Arena inşaatının çalışmaları devam ediyor

BJK Beşiktaş İnşaat ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü İhsan Coşkun, Vodafone Arena inşaat çalışmalarında son durum hakkında bilgiler verirken, gelinen son durumu anlattı.Stadı biran önce bitirmek için çalıştıklarını da belirten Coşkun,...

Beşiktaş'ta Vodafone Arena inşaatının çalışmaları devam ediyor
banner1314
BJK Beşiktaş İnşaat ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü İhsan Coşkun, Vodafone Arena inşaat çalışmalarında son durum hakkında bilgiler verirken, gelinen son durumu anlattı.

Stadı biran önce bitirmek için çalıştıklarını da belirten Coşkun, "Şu an inşaatta D Blok son noktasına geldi. Arkadaki kolonlar döküldü, az bir kısım kaldı, oranın kalıp iskelesi gelecek ve testere kirişlerinin imalatına başlanacak. Bu işlerden sonra D Blok bitecek." dedi.

A Blok ve C Blok inşaatlarının hızla devam ettiğini de belirten Coşkun, "Özellikle A Blok inşaatının birinci katı hemen hemen bitmiştir." diyerek, şunları söyledi:

"Ön tarafındaki temeller de Çarşamba günü dökülecek durumdadır. C Blok'un 3’te 1’inin bütün imalatları, temel imalatları ve üst kat imalatları devam etmektedir. B Blok'un ankrajları son noktaya geldi. B Blok'un da inşaatına önümüzdeki ay başlanacaktır. İnşaat çalışmalarında herhangi bir sorun yoktur."
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300