Beşiktaş'ta Uğur Boral'la Veli, idmanda tartıştı

Spor Toto Süper Lig'in 30. haftasında Fenerbahçe ile karşılaşacak Beşiktaş'ın antrenmanında Uğur Boral ve Velik Kavlak arasında gerginlik yaşandı.BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmanda çift kale maçta aynı takımda...

Beşiktaş'ta Uğur Boral'la Veli, idmanda tartıştı
banner1314
Spor Toto Süper Lig'in 30. haftasında Fenerbahçe ile karşılaşacak Beşiktaş'ın antrenmanında Uğur Boral ve Velik Kavlak arasında gerginlik yaşandı.

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmanda çift kale maçta aynı takımda yer alan Uğur Boral ve Veli Kavlak, birbirlerine pas verip vermeme konusunda tartıştı.

Araya giren futbolcuların müdahalesiyle Uğur ve Veli, ayrı yönlere doğru uzaklaştırıldı. Fakat daha sonra ikili idman bitiminde bir araya getirilerek barıştırılmak istendi; ancak Uğur Boral'ın Veli'ye vurmaya teşebbüs etmesi dikkat çekti. Bu olayın ardından Veli, arkasını dönerek antrenman sahasını terk etti ve tesislere girdi.

Bu arada Kalde firmasıyla yapılan sponsorluk anlaşmasının ardından BJK Nevzat Demir Tesisleri'ne gelen Başkan Fikret Orman'ın yaşanan tatsızlıktan dolayı çok üzüldüğü öğrenildi. Başkan Orman'ın iki oyuncu ile tesislerde biraraya gelerek konuşacağı ve olayı tatlıya bağlayarak oyuncuları barıştıracağı da belirtildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312