doğa yataks cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Sosyal Medya Devi Yine Çöktü! İlk Açıklama Geldi…

Sosyal Medya Devi Yine Çöktü! İlk Açıklama Geldi...
Daha Fazla Göster

Sosyal Medya Devi Yine Çöktü! İlk Açıklama Geldi… Kullanıcıların en çok tercih ettiği uygulamalar arasında yer alan Instagram’a erişim sorunu yaşanıyor. Kullanıcılar Instagram hesaplarına erişim sağlayamıyor

k52jkflhtucmalg 2ovfhw Güncel

Dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Instagram’a erişim sağlanamıyor. Olay kısa sürede Twitter’da gündem olurken, sosyal medya kullanıcıları, ‘Instagram akış yenilenemedi hatası’ ile karşılaştıklarını belirtti. Konuyla ilgili Facebook’tan yapılan ilk açıklamada, “İşleri normale döndürmeye çalışıyoruz” ifadesi kullanıldı. Geçtiğimiz günlerde de WhatsApp, Facebook ve Instagram’a erişim sorunu yaşanmıştı.

instagram yine coktu kullanicilar hesaplarina erisim saglayamiyor 0 mA1cHRwE Güncel

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Instagram’da yaşanan erişim sorunu kısa sürede Twitter’da gündem oldu. Sosyal medya kullanıcıları “Instagram” etiketi altında binlerce paylaşım yaptı. Kullanıcılar, paylaşımlarında, ‘Instagram akış yenilenemedi hatası’ ile karşılaştıklarını belirtti.

İLK RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

Instagram’da yaşanan erişim sorununa ilişkin Facebook’tan ilk açıklama geldi. Açıklamada, “Bazı kişilerin uygulamalarımıza ve ürünlerimize erişmekte sorun yaşadığının farkındayız. İşleri olabildiğince çabuk normale döndürmek için çalışıyoruz ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.” ifadeleri kullanıldı.

Instagram’dan yapılan açıklamada ise, “Bazılarınızın şu anda Instagram’ı kullanırken bazı sorunlar yaşıyor olabileceğinizi biliyoruz. Çok üzgünüz ve düzeltmek için mümkün olduğunca çabuk çalışıyoruz.” denildi.

10616620 Güncel

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE DE BENZER BİR SORUN YAŞANMIŞTI

Öte yandan, geçtiğimiz günlerde de WhatsApp, Instagram ve Facebook’a erişim sorunu yaşanmıştı. Facebook, Instagram ve Whatsapp üzerinde yaşanan erişim sorununun şirketin alan adı sunucularını etkileyen bir değişiklik yapmasından kaynaklandığı iddia edilmişti. Uygulamalara yaşanan erişim sorunu 6 saat sonra giderilmişti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir