Soner Soykan’dan Samsunlulara çağrı “Haydi Samsun çocuklarımızı sevindirelim”

Soner Soykan'dan Samsunlulara çağrı Haydi Samsun çocuklarımızı sevindirelim
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Soner Soykan’dan Samsunlulara çağrı “Haydi Samsun çocuklarımızı sevindirelim” Çıktığı günden bu yana tasarımıyla büyük beğeni toplayan Samsunspor’un Atatürklü forması 23. Nisana özel kampanyalarıyla sizleri bekliyor. Genel Müdür Soner Soykan, Samsunlulara, ’23 Nisan’ı Atatürk şehri ve Samsunsporlular olarak boş geçmek istemiyoruz. Çocuklarımızı Atatürklü forma ile sevindirelim ‘ çağrısında bulundu.

 

HERKES DESTEK VERMELİ
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın yaklaşmasıyla Kırmızı Beyazlı takım Atatürklü forma alana maske hediye ediyor. Genel Müdür Soner Soykan, Samsun’un taraftarı, önde gelenleri kısaca tüm Samsunluların desteğini beklediğini belirterek, “Türkiye’de herkesin Atatük’lü forması olsun istedik. Çünkü bu formalar her yerde üretilecek, bulunacak bir şey değil. Herkesin gardolabında bulunması gereken bir forma tasarladık. Şuanda elimizde 60 bin tane var. Bunları 23 Nisan gibi, 19 Mayıs gibi özel günlerde şehirle bütünleşerek, özellikle son 3 maç kala şehirde insanların Atatürklü formayı giyip gezip tüm Türkiye’de ön plana çıkılacak bir hareket yapmak istiyoruz. Bununla ilgili sadece taraftarımız değil, şehrimizin ileri gelen kuruluşlarında elini taşın altına sokmasını istiyoruz ve bu 23 Nisan’da çocuklarımızı Atatürklü forma ile sevindirelim. Daha sonra peşine gelen 19 Mayıs’la da daha da yükselim tüm Türkiye’ye bunu gösterelim” diye konuştu.

ca09f2a3 d2cf 4730 a55f 9bd299f7ba75 Samsun
İNDİRİMLERLE DOLU
Genel Müdür Soner Soykan, “Pandemi sürecinde olduğumuz için bir kampanya yapmıştık. Formalarımız günümüzdeki maliyetlere göre neredeyse zararına satılan ürünler. Onun yanında da çok güzel bir maskemiz var. Kampanyanın haricinde maskemizi de hediye edelim dedik. Birde seçili ürünler dediğimiz kendi yaptırdığımız çok güzel ürünler var. Onlarda da o güne özel artı bir indirim var ve çocuklara 23 Nisan dolayısıyla Stor55 sayfasını takip edenler arasından 3 kişiye çekilişle çocuk forması hediye edeceğiz. Bugünü Samsunlular, Samsunsporlular ve Atatürk şehri olarak boş geçmek istemiyoruz” dedi. Ayrıca Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım kampanyayı paylaşıp, “Tam destek verme zamanı” mesajını paylaştı.

9c5611e2 273c 4429 bcf4 526ea4388532 Samsun

Esra VURAL

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir