doğa yataks duru
5s izosam Mega Halı

Soner Soykan’dan Mustafa Demir Tepkisi! ‘Hayal Kırıklığı’

soner-soykandan-mustafa-demir-aciklamasi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Soner Soykan’dan Mustafa Demir Tepkisi! ‘Hayal Kırıklığı’ Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Genel Müdürü Soner Soykan, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in belediye meclisinde ‘Samsunspor’ ile ilgili yaptığı açıklamalarına bir anlam veremediklerini söyledi.

HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIK

Mustafa Demir’in Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi Temmuz Ayı Toplantısı’nda, ‘Sahildeki tüm spor tesislerini kaldıracağız. Batıpark ile ilgili bir kararı meclise getirmeyi biz uygun görmeyiz’ sözlerine anlam veremediklerini belirten Soner Soykan, “Samsunspor Kongresi’nde Başkan Mustafa Demir, her türlü konuda bize destek olacağını söylemişti. Meclis’te yaptığı açıklama ile hayal kırıklığına uğradık” dedi.

934f7b43db3e70f5ff4aa9ea004f0f43 Ana Manşet

TİCARİ ALAN DEĞİL

Sahil kesiminde birçok tesisin olduğunu ifade eden Soykan, “Başkan Demir, sahildeki spor tesislerinin kaldırılacağını da söylüyor. Bildiğim kadarıyla orada bizim tesisimiz, Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu, Golf Sahası, Okçuluk Tesisi gibi birçok tesis var. Bunların hiçbiri ticari alan değil, Samsunlulara ve gençlere hitap eden yerler. Başkan Demir’in bunu hangi amaç ve düşünceyle  söylediğini biz anlayamadık” diye konuştu.

İHTİYACI VAR

Son olarak sözlerini şöyle tamamlayan Soykan; “Bazı kesimler konuyu siyasi kanala çekmeye çalışıyor. Bizim düşüncemiz bu konun siyaset üstü bir konu olduğudur. Çünkü Samsunlu tüm siyasiler kulübümüze her anlamda desteklerini gösteriyor. Samsun’un ve gençlerimizin spor tesislerine ihtiyacı var. Bu anlamda  Samsun ve Samsunspor için her şeyi el birliğiyle yapmamız gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Genel Müdürü Soner Soykan, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in belediye meclisinde ‘Samsunspor’ ile ilgili yaptığı açıklamalarına bir anlam veremediklerini söyledi.

 

 

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir