doğa area duru
 
5s dikey akın bilgi

Son Zamanların En Yüksek Vaka Ve Vefat Sayısı! 3 Ağustos Koronavirüs Tablosu Açıklandı

korona-tablosunda-son-durum-24-haziran
Daha Fazla Göster

Son Zamanların En Yüksek Vaka Ve Vefat Sayısı! 3 Ağustos Koronavirüs Tablosu Açıklandı 3 Ağustos Türkiye’nin güncel koronavirüs verileri açıklandı. İşte son durum..

Koronavirüs nedeniyle son 24 saatte 126 kişi hayatını kaybetti, yeni vaka sayısı ise 24 bin 832 oldu. Twitter hesabından açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Günlük vaka sayısı 25 bine yaklaştı. Salgınla mücadelenin kurallarına uyarsak ve aşımızı yaptırırsak salgına son vermek için harekete geçmiş oluruz. İlk doz aşılar gibi, zamanı gelmiş ikinci ve üçüncü doz aşılar da son derece önemli.” ifadelerini kullandı.

Türkiye’de son 24 saatte 256 bin 163 Kovid-19 testi yapıldı, 24 bin 832 kişinin testi pozitif çıktı, 126 kişi hayatını kaybetti. İyileşen sayısı ise 6 bin 243 oldu.

“GÜNLÜK VAKA SAYISI 25 BİNE YAKLAŞTI”

Güncel verileri Twitter hesabından paylaşan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Günlük vaka sayısı 25 bine yaklaştı. Salgınla mücadelenin kurallarına uyarsak ve aşımızı yaptırırsak salgına son vermek için harekete geçmiş oluruz. İlk doz aşılar gibi, zamanı gelmiş ikinci ve üçüncü doz aşılar da son derece önemli.” dedi.

3 AĞUSTOS KORONAVİRÜS TABLOSU

3 agustos korona tablosu ic Koronavirüs

2 AĞUSTOS KORONAVİRÜS TABLOSU

Türkiye’de dün (2 Ağustos) koronavirüs nedeniyle 91 kişi hayatını kaybetmişti, günlük vaka sayısı ise 22 bin 898 olarak açıklanmıştı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir