Yeni askerlik sistemiyle ilgili müjdeli haber geldi

Yeni askerlik sistemiyle ilgili AK Parti'den son dakika açıklama geldi. Yapılan açıklamada yeni askerlik sisteminin yürürlük tarihine yer verildi.

Yeni askerlik sistemiyle ilgili müjdeli haber geldi
banner1314

Milyonlarca vatandaşın beklediği yeni askerlik sitemiyle ilgili açıklamayı Ak Parti Osmaniye 27. Dönem Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi İsmail Kaya, twitter'dan yaptı.

Kaya, Twitter'dan yaptığı açıklamada müjde vererek şu ifadelerde bulundu;

"Cumhurbaşkanımız Sn @RTErdogan dan gençlere müjde... Askerlik çağındaki tüm gençlerin ve ailelerin beklediği Yeni Askerlik sistemi haftaya genel kurulda. Komisyon çalışmalarımız esnasında detayları siz değerli hemşerilerimiz ile paylaşacağım. Hayırlı Geceler "

"Değerli genç kardeşlerim; Yeni askerlik sisteminin yasa teklifinin komisyona havale edilmesi ile birlikte, YouTube kanalımda tüm detayları ile anlatacağım. Sizden gelen istek talep ve önerileri de komisyonda gündeme getireceğim inşallah.."

"Bayramdan önce Yeni Askerlik Sistemi yasalaşır... "

"Değerli gençler... Yeni Askerlik Sistemi, Tek Tip Askerlik yasası ile çalışmalar Mayıs ayının son haftasında TBMM Genel Kuruluna sunulacak... Komisyonda gerçekleştireceğimiz görüşmeleri de siz değerli kardeşlerimle detaylı bir şekilde paylaşacağım. "

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 11:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312