banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Siparişlere yetişemiyor

banner1357

Sivas'ta antrenörlük yapan Ayşe Doğan,çocukları için oyuncak yapıyor

SON DAKİKA 18.02.2019, 17:17
Siparişlere yetişemiyor
banner1353
banner1375

Sivas'ta spor salonunda fitness antrenörlüğü yapan Ayşe Doğan, çocukları için yaptığı oyuncaklar beğenilince oyuncaklardan üretip satmaya başladı. 

ÇOCUKLAR ÇOK BEĞENİYOR

Sabahları spor salonunda spor yaptırdığını öğleden sonra evde de tamamen hobi olarak oyuncak örmeye başladığını aktaran Ayşe Doğan,"Baktım elimde biraz yatkın  birazda hoşuma gidiyor devamını getireyim dedim. Çocuk nedeniyle spor salonunda yarı zamanlı çalışabiliyorum. Geri kalan zamanımda da hem çocukla hemde aile bütçesine de biraz katkı olsun diye oyuncak yapmak istedim. İplerle de haşır, neşirliğim biraz vardır. Hoşuma da gitti, devamını da getireyim derken baktım birkaç da sipariş gelince üstüne gideyim dedim. Güzel de oluyorlar, çok da sevimliler çocuklarında çok hoşuna gidiyor." dedi.

SATILMAZ DEDİ

Doğan, "Kendisi de sosyal medya üzerinden satış yapıyor. Ben 'sana yardımcı olayım, yapıp satarım' dedim bebekleri. O da 'onlar satılmaz' dedi. O öyle deyince sanırım bende biraz inatlaştım ördüm. Bir, iki, üç derken çok fazla da talep var ama eşim çok fazla üstüne düşmedi 'satılmaz' diye düşündü. O yapamazsın dedi bende yaptım" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)