banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Perinçek'ten Bahçeli'ye çok ağır 15 Temmuz sözleri...

banner1357

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin "100 bin imza verenler FETÖ'den araştırılsın" teklifine sert tepki gösteren cumhurbaşkanı adayı Doğu Perinçek, "Devlet Bahçeli'nin fişi kalabalık. 15-16 Temmuz'da da fişlendi. 15 Temmuz'da hangi delikteydi? Biz onu göremedik." dedi.

SON DAKİKA 04.05.2018, 15:18
Perinçek'ten Bahçeli'ye çok ağır 15 Temmuz sözleri...
banner1353
banner1375

VATAN Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, cumhurbaşkanı adayları için 100 bin imza veren seçmenlerin FETÖ taramasından geçirilmesini öneren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye çok ağır sözlerle cevap verdi. 

Aydınlık gazetesinin haberine göre Çin'de bulunan Doğu Perinçek, Bahçeli'nin Meral Akşener'i hedef alan 'FETÖ taraması' sözleri için sert ifadeler kullandı. "Bahçeli milleti fişleyemez, millet Bahçeli'yi fişlemiştir" diyen Perinçek, "15 Temmuz gecesi Bahçeli hangi delikte, hangi kuytu köşelerde saklanıyordu önce onu açıklasın" dedi.

Perinçek şöyle devam etti: "Devlet Bahçeli'nin fişi kalabalık. 15-16 Temmuz'da da fişlendi. 15 Temmuz'da hangi delikteydi? Biz onu göremedik. Bu millet Bahçeli'yi FETÖ darbesine karşı öne çıkamadığını, kuytularda saklandığını fişe yazdı..."

Perinçek "ABD, TSK ve Vatan Partisi'ni etkisiz hale getirmek için Silivri duvarlarını ördüğünde de fişe yazıldı. Bahçeli o zaman 'Darbeciler yargılansın' diyerek fişlendi. Bahçeli o kumpasta da fişlendi" ifadelerini kullandı.

MHP lideri Bahçeli, dün yaptığı açıklamada İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i işaret ederek "Dün gece aklıma geldi. FETÖ varsa bir de onun seçmen ayağı var. Adalet ve İçişleri bakanları, FETÖ'nün seçmen ayağını takip etti mi?" diye sormuştu.

internethaber.com

Yorumlar (0)