banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

İğrenç gerçeği metrobüs kamerası ortaya çıkardı!

banner1357

İstanbul Bahçelievler'de 43 yaşındaki N.S. tanıştığı 19 yaşındaki engelli kızı kandırarak tecavüz etti. Kesinleşmiş hapis cezası da bulunan N.S. polisler tarafından kıskıvrak yakalandı. N.S.'nin genç kızı metrobüse götürdüğü anlar ise kameralara yansıdı

SON DAKİKA 13.07.2018, 15:57
İğrenç gerçeği metrobüs kamerası ortaya çıkardı!
banner1353
banner1375

43 yaşındaki N.S. 19 yaşındaki engelli kızla İstanbul Bahçelievler’de tanıştı. Bir çocuk babası N.S. burada kandırdığı engelli kıza tecavüz ettikten sonra metrobüse bindirip Beylikdüzü'de bir adrese geçti. Bir müddet sonra N.S. engelli kızı metrobüse bindirip tekrar Bahçelievler’deki evine gönderdi. İlerleyen günlerde de N.S. kıza yardım etmek isteğini söyleyerek cep telefonu numarasını aldığı annesine telefonla mesaj attı.

Mesajla rahatsız ettiği engelli kızın annesine "Siz beni tanımazsınız ama ben sizi tanıyorum" diyerek mesaj atan N.S., kadının durumu eşine bildirmesiyle telefonla tacizlerini durdurdu.

METROBÜS KAMERASINDAN TESPİT EDİLDİ

Engelli kızın ailesinin şikayetçi olması üzerine N.S.'nin mesaj attığı numara araştırıldı ve numaranın N.S.'nin bir akrabasına ait olduğu anlaşıldı. N.S.'nin, genç kızı metrobüse bindirirken görüntülerini tespit eden polis, tacizciyi kıskıvrak yakaladı.

Emniyet'te ifadesi alınan N.S.'nin farklı suçlardan 7 yıl hapis cezası olduğu ortaya çıktı N.S. ilk ifadesinde kızın annesine mesaj attığını kabul ederken tecavüz iddiasını reddedip yardım etmek istediğini söyledi.

İHA

Yorumlar (0)