Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul Esenyurt Mitingi Canlı Yayın - 23 Haziran 2018

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim kampanyası süresince son çalışmalarını bugün tamamlıyor. Erdoğan, bugün saat 12.00'de Esenyurt Mitingi'nde vatandaşlara seslenecek

banner1139

Seçim çalışmaları geçtiğimiz hafta İstanbul'da 1.3 milyon kişiyle bir araya gelen Recep Tayyip Erdoğan, seçime sayılı günler kala rotasını istanbul ilçelerine çevirdi. Bu kapsamda ilk ziyaretini İstanbul'un en büyük ilçesi olan Esenyurt'a gerçekleştirecek. Binlerce kişini katılması plananlanan dev miting 23 Haziran Cumartesi günü saat: 11:00'da Esenyurt Cumhuriyet Meydanı'nda yapılacak!

Seçim çalışmalarını geçtiğimiz hafta İstanbul'da 1.3 milyon kişinin katılımıyla gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçime sayılı günler kala rotasını istanbul ilçelerine çevirdi.

24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimleri kapsamında haftalardır il il dolaşan ve halk ile bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Esenyurt'ta düzenlenecek mitinge katılacak. Binlerce kişini katılması plananlanan dev miting Esenyurt Cumhuriyet Meydanı'nda yapılacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 23 Haziran Cumartesi günü Esenyurt'ta yapacağı miting için AK Parti Esenyurt İlçe Teşkilatı'nda çalışmalar başladı.

CANLI YAYINLANACAK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Esenyurt'ta on binlerce kişiye hitap edeceği miting canlı yayınla samsun gazetesi ve samsun canlı haber tv de olacak

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2018, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127

banner1148