Bahçeli: Döviz ve faizde şeytanlık peşindeler ama...

MHP Lideri Devlet Bahçeli, düzenlediği basın toplantısında "Döviz ve faizde şeytanlık peşinde olanlar başaramayacaklar" dedi.

Bahçeli: Döviz ve faizde şeytanlık peşindeler ama...
banner1314

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 24 Haziran seçimleri ile ilgili düzenlediği basın toplantısında konuşuyor. MHP'nin seçimlerden başarıyla çıktığını dile getiren Bahçeli'nin açıklamasının satır başları şöyle:

,

24 Haziran'ın mesajları titizlilikle irdelenmeli. MHP tıpkı Anka Kuşu gibi küllerinden yeniden doğdu. MHP büyük bir başarı elde etmiştir. Kazanan Türkiye olmuştur. İrade ve karar sahibi olan büyük Türk milletidir.

Milli uyanış, umut vermiştir. Türk milleti sistemsel açmazları bertaraf etti. İstikbalin ufku pırıl pırıl parlamıştır. MHP bu seçimden alnının akıyla çıkmıştır. Yaşadığımız onca olaya rağmen 24 Haziran seçimi bizim için bir başarıdır. 24 Haziran öncesi bizi iflas ettirme planlarını ters yüz ettik. İman varsa imkan da vardır" dedik. MHP tıpkı Anka kuşu gibi küllerinden doğmuştur. Türk milleti üç hilali ne mahsun bırakmış ne de mahcup etmiştir. 24 Haziran'da MHP büyük bir başarı elde etmiştir. 

24 Haziran'da Türkiye, Türk milleti  kazanmıştır. Üzerinde karalama yapılan demokrasimiz kazanmıştır. Milli ve yerli  duruş kazanmıştır.

Milletimizin bize verdiği denge ve  denetleme görevini layıkıyla yapmak için her arkadaşımız olağanüstü bir özveriyle  yasama faaliyetlerine aktif şekilde katılmak maksadıyla son hazırlıklarını  tamamlamışlardır. MHP, üstlendiği millet görevini eksiksiz ifa ve ifade  edecektir.

Döviz ve faizde şeytanlık peşinde olanlar başaramayacaklar.

MHP, devletin yeniden yapılanma sürecinde elbette siyaseten,  tarihen ve ahlaken taşıdığı sorumluluğun gereğini harfiyen yapacaktır.

Kaynak:Gazete Vatan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312