Osman Özkoç ile Yarının Dünyası 22 Nisan Pazartesi Kanal S ekranlarında Osman Özkoç ile Yarının Dünyası 22 Nisan Pazartesi Kanal S ekranlarında

İYİ PARTİ ATAKUM BELEDİYE BAŞKANI ADEM BEKTAŞ OLDU 

İYİ Parti İl Başkanı Hasan Aksoy, il başkanlığında düzenlenen basın toplantısında, Atakum için adaylarının Adem Bektaş olduğunu söyledi.

"ÇÖZÜM ÜRETEN POLİTİKALARI BİRLİKTE YAPACAĞIZ"

Bektaş ise İYİ Parti ailesine katılarak Atakum'da çok büyük hizmetler yapmak için yola çıktıklarını anlatarak, şunları kaydetti:

"İl başkanımız ve belediye başkanımızla Atakum'a ve Samsun'a çok büyük katkılar sunacağımıza inanıyorum. Atakum'da 2004-2009 yıllarında belediye başkanlığı yaptım. Atakum'u şehir haline getirdik. Şimdi İYİ Parti ailesiyle Atakum'u çok daha yaşanabilir, bir inci haline inşallah getireceğiz. Biz, Atakum'u ve Samsun'unumuzu seviyoruz. Biz şehrimize çözüm üreten politikaları birlikte yapacağız."

Toplantıya İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı İmren Nilay Tüfekci ile partililer de katıldı.

SMG DUYURMUŞTU 

Öte yandan, Samsun Medya Grubu bünyesinde Samsun Gazetesi, samsungazetesi.com, samsuncanlihaber.com ve Kanal S  televizyonu ve sosyal medya mecralarından dün yapılan haberde, Adem Bektaş isminin aday olacağı duyurulmuştu. 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.