banner1365

banner1345

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

SMG'de kutlama! 10 Ocak hatırası

SAMSUN 10.01.2019, 21:35

Samsun Medya Grubu'nda 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama yapıldı

Samsun Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Akyüz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erdal Bozkurt, Yayın Kurulu Başkanı Necdet Uzun, Samsun Medya Grubu bünyesinde çalışan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

AKYÜZ, BAŞARI DİLEDİ
Kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta görevleri peşinde koşan, gazetecilik mesleğinin zor şartlarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden tüm gazetecilerin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Samsun Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Akyüz, çalışanlara başarı diledi.

UZUN'DAN KUTLAMA 
Samsun Medya Grubu Yayın Kurulu Başkanı Necdet Uzun, "Türk basın tarihine 'Dokuz patron olayı' olarak geçen ve gazetecilerin haklarının ilk kez yasal güvence altına alındığı gün 10 Ocak 1961’dir. Bir fotoğraf karesi için saatlerce en doğru anı bekleyen; bir satır haberle birçok hayata umut olabileceği gerçeğini unutmadan çalışan değerli basın mensupları ve basın gönüllülerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimle kutlarım" diye knouştu.

Dilber BAHADIR

Yorumlar (0)