banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Tarımda daha güçlüyüz

banner1357

Ata Tohum Projesi tanıtımına katılan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile görüşen AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, "Atalarımızın mirasını geleceğe taşıyacak bu proje ile tarımda daha güçlüyüz" dedi

SİYASET 04.09.2019, 13:51
Tarımda daha güçlüyüz
banner1353
banner1375

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın  öncülüğünde 2017'de başlatılan 'Ata Tohumu Projesi', Cumhurbaşkanlığı başta olmak üzere bakanlık bünyesindeki kurum ve kuruluşların iş birliğiyle yürütülüyor. 
Bu kapsamda yerel tohumların sistemli ve bilinçli bir şekilde gelecek kuşaklara aktarılması amacıyla başlatılan Ata Tohumu Projesi'nin tanıtımı  Cumhurbaşkanımı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirildi. 

ERDOĞAN İLE GÖRÜŞTÜ
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan da tanıtım programına katılan isimler arasındaydı. Karaaslan, Samsun'un yerel ürünlerinin yer aldığı stantları inceleyip, yetkililerden bilgi aldı. Etkinlikte, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile görüşen Karaaslan, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, "Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi’nin himayelerinde Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen, toprağın bereketi ve çiftçilerimizin emeği ile binbir çeşit nimet olup sofralarımıza uzanan atalarımızın mirası tohumlarımızı geleceğe taşıyacak  'Ata Tohumu Projesi' ile tarımda daha güçlüyüz" ifadelerine yer verdi.

Dilber BAHADIR 

Yorumlar (0)