banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Tarımda daha güçlüyüz

Ata Tohum Projesi tanıtımına katılan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile görüşen AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, "Atalarımızın mirasını geleceğe taşıyacak bu proje ile tarımda daha güçlüyüz" dedi

SİYASET 04.09.2019, 13:51 Onur Nurdemir
Tarımda daha güçlüyüz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın  öncülüğünde 2017'de başlatılan 'Ata Tohumu Projesi', Cumhurbaşkanlığı başta olmak üzere bakanlık bünyesindeki kurum ve kuruluşların iş birliğiyle yürütülüyor. 
Bu kapsamda yerel tohumların sistemli ve bilinçli bir şekilde gelecek kuşaklara aktarılması amacıyla başlatılan Ata Tohumu Projesi'nin tanıtımı  Cumhurbaşkanımı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirildi. 

ERDOĞAN İLE GÖRÜŞTÜ
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan da tanıtım programına katılan isimler arasındaydı. Karaaslan, Samsun'un yerel ürünlerinin yer aldığı stantları inceleyip, yetkililerden bilgi aldı. Etkinlikte, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile görüşen Karaaslan, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, "Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi’nin himayelerinde Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen, toprağın bereketi ve çiftçilerimizin emeği ile binbir çeşit nimet olup sofralarımıza uzanan atalarımızın mirası tohumlarımızı geleceğe taşıyacak  'Ata Tohumu Projesi' ile tarımda daha güçlüyüz" ifadelerine yer verdi.

Dilber BAHADIR 

Yorumlar (0)
17°
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Namaz Vakti 19 Eylül 2019
İmsak 04:46
Güneş 06:12
Öğle 12:33
İkindi 16:00
Akşam 18:44
Yatsı 20:05