banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Sürpriz görüşmenin ardından Ankara kulisleri hareketlendi

İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda 'erken seçim' için tarih verdi.

SİYASET 02.08.2019, 09:24
Sürpriz görüşmenin ardından Ankara kulisleri hareketlendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşmesi ve Bahçeli'nin İYİ Parti'ye yönelik mesajdan sonra Lütfü Türkkan'dan kulisleri sarsan bir yorum geldi.

İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Twitter'dan yaptığı paylaşımında, "Herkes soruyor ‘neler oluyor’ diye. Kasım’da seçime hazırlanın..!" ifadesini kullandı.

MERAL AKŞENER'DEN BAHÇELİ YANITI

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin İYİ Parti kongresini kast ederek yaptığı “Dava arkadaşlarım müşterek karar alıp Milliyetçi Hareket Partisi’ne dönsünler” çağrısına İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Twitter hesabından da cevap verdi.

Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı etiketlediği paylaşımında Bahçeli'nin çağrısını alıntılayarak, "Sn. @RTErdogan, yine ne dedin bu arkadaşa?" dedi.

DEVLET BAHÇELİ NE DEMİŞTİ?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 3-4 Ağustos'ta İYİ Parti'nin 4. Olağanüstü Kurultayı'nın yapılacağını hatırlatarak, "Çağrım şudur, fiziken orada, fikren aramızda bulunan dava arkadaşlarımın müştereken karar alıp Milliyetçi Hareket Partisine dönüşün tarihi sorumluluğunu yerine getirmeleri halisane ve samimi beklentimdir" ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar (0)