Hilas Otel

Çelik İnşaat

MHP: Biz biriz siz hepiniz...

MHP lideri Bahçeli, İstanbul seçimi için çalışmalara başladı. Bahçeli'nin ilk olarak İstanbul'da en fazla hemşehri nüfusu olan illerin teşkilat başkanlarını yanına çağırdığı bilinirken, şimdi de doğu ve güneydoğu teşlikat başkanlarını genel merkeze çağırdığı ifade edildi. MHP'nin 23 Haziran sürecinde 'Biz biriz siz hepiniz' sloganını kullanacağı öğrenildi.

MHP: Biz biriz siz hepiniz...
banner1311

MHP lideri Bahçeli, İstanbul seçimi için çalışmalara başladı. Bahçeli'nin ilk olarak İstanbul'da en fazla hemşehri nüfusu olan illerin teşkilat başkanlarını yanına çağırdığı bilinirken, şimdi de doğu ve güneydoğu teşlikat başkanlarını genel merkeze çağırdığı ifade edildi.

23 Haziran'da İstanbul'da hemşehri stratejisiyle çalışmaları yürütecek olan MHP, yol haritasını da belirledi. İstanbul'un üç bölgesinde birer genel başkan yardımcısı görevlendirildi. Bahçeli, kendisine en yakın isim olan Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın'ı genel koordinatörlüğe getirdi. MHP Lideri, İzzet Ulvi Yönter'i birinci bölge koordinatörü, Feti Yıldız'ı ikinci bölge koordinatörü, İsmail Faruk Aksu'yu da üçüncü bölge koordinatörü olarak görevlendirdi.

İstanbul'da Bahçeli'nin ilk hedefinin sandığa gitmeyen seçmen olacağı ifade edilirken, sandığa gitmeyen yaklaşık 1 milyon 700 bin, oyu geçersiz olan yaklaşık 300 bin vatandaşla ilgili hem söylemsel hem de siyasi eylem bazında çalışmalar yapılacak. Seçmene ulaşmak için İstanbul'un en işlek noktalarına 'üç hilalli' stantlar kurulacak. MHP mitinglerden daha çok "hemşehri ve dost sohbetleri" yapacak. Teşkilat bu çerçevede İstanbullu'ya 'iftar sonrası çaya bekleriz' çağrısını yapacak. MHP, 23 Haziran sürecinde "Biz Biriz Siz Hepiniz" sloganı kullanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300