banner1365

banner1345

MHP: Biz biriz siz hepiniz...

banner1357

MHP lideri Bahçeli, İstanbul seçimi için çalışmalara başladı. Bahçeli'nin ilk olarak İstanbul'da en fazla hemşehri nüfusu olan illerin teşkilat başkanlarını yanına çağırdığı bilinirken, şimdi de doğu ve güneydoğu teşlikat başkanlarını genel merkeze çağırdığı ifade edildi. MHP'nin 23 Haziran sürecinde 'Biz biriz siz hepiniz' sloganını kullanacağı öğrenildi.

SİYASET 14.05.2019, 08:44 Ceylan
MHP: Biz biriz siz hepiniz...
banner1353

MHP lideri Bahçeli, İstanbul seçimi için çalışmalara başladı. Bahçeli'nin ilk olarak İstanbul'da en fazla hemşehri nüfusu olan illerin teşkilat başkanlarını yanına çağırdığı bilinirken, şimdi de doğu ve güneydoğu teşlikat başkanlarını genel merkeze çağırdığı ifade edildi.

23 Haziran'da İstanbul'da hemşehri stratejisiyle çalışmaları yürütecek olan MHP, yol haritasını da belirledi. İstanbul'un üç bölgesinde birer genel başkan yardımcısı görevlendirildi. Bahçeli, kendisine en yakın isim olan Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın'ı genel koordinatörlüğe getirdi. MHP Lideri, İzzet Ulvi Yönter'i birinci bölge koordinatörü, Feti Yıldız'ı ikinci bölge koordinatörü, İsmail Faruk Aksu'yu da üçüncü bölge koordinatörü olarak görevlendirdi.

İstanbul'da Bahçeli'nin ilk hedefinin sandığa gitmeyen seçmen olacağı ifade edilirken, sandığa gitmeyen yaklaşık 1 milyon 700 bin, oyu geçersiz olan yaklaşık 300 bin vatandaşla ilgili hem söylemsel hem de siyasi eylem bazında çalışmalar yapılacak. Seçmene ulaşmak için İstanbul'un en işlek noktalarına 'üç hilalli' stantlar kurulacak. MHP mitinglerden daha çok "hemşehri ve dost sohbetleri" yapacak. Teşkilat bu çerçevede İstanbullu'ya 'iftar sonrası çaya bekleriz' çağrısını yapacak. MHP, 23 Haziran sürecinde "Biz Biriz Siz Hepiniz" sloganı kullanacak.

Yorumlar (0)
banner1363
17°
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Namaz Vakti 22 Ekim 2019
İmsak 05:21
Güneş 06:47
Öğle 12:24
İkindi 15:22
Akşam 17:52
Yatsı 19:12