Hilas Otel

Çelik İnşaat

MHP, 1 milyon 700 bin seçmenle görüşecek...

MHP lideri Devlet Bahçeli tarafından İstanbul seçimleriyle ilgili görevlendirilen MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, önceki gün teşkilatlarla bir araya geldi. 

MHP, 1 milyon 700 bin seçmenle görüşecek...
banner1311

MHP'de yapılan toplantıda İstanbul seçimin için yol haritasının belirlendiği ifade edildi. MHP'nin seçimlerde yüz yüze iletişimi esas alacağı ve 31 Mart'ta sandığa gitmeyen 1 milyon 700 bin seçmenle tek tek görüşeceği iddia edildi. Sandığa gitmeyenlerin çocuğun milleyetçi muhafazakar olduğunu aktaran MHP parti yönetimi, teşkilatlara "Yüz yüze sohbet edince, insanların kafalarındaki bazı karışıklar gidiyor. 31 Mart'ta Binali Yıldırım seçimleri zaten kazanmıştı. Bu usulsüzlükler YSK kararıyla ortaya tescillendi. MHP olarak 23 Haziran'da da Binali Yıldırım'ın kazanması için çalışacağız" dediği öğrenildi.

MHP parti yönetiminin ayrıca teşkilattan mahalle temsilcileriyle bir araya gelinmesini isteyerek "Biz, 'hemşehri harekatı'nı başlattık. Kanaat önderleriyle ve derneklerle görüşüyoruz. İftar ve sahur programları var. Siz de mahalle temsilcilerine ulaşın. Oy vermeyen herkese gideceksiniz" talimatını verdiği iddia edildi.

Öte yandan MHP'nin, seçimler nedeniyle tüm hukukçuları 21-25 Haziran tarihleri arasında İstanbul'da görevlendirdiği öğrenildi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308