banner1320

Mehmet Özhaseki'den Ankara açıklaması

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, seçim sonuçlarına yapılacak itirazlarla ilgili konuştu. Özhaseki; 'İlle de sonuç değişsin diye bir gayretimiz yok. Sadece milletin iradesi sandığa nasıl gitmişse o şekilde tecelli etmesini istiyoruz.' dedi.

Mehmet Özhaseki'den Ankara açıklaması
banner1314

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki basının karşısına çıktı.

Konuşmasında teşkilatlarına ve mensuplarına teşekkür eden Özhaseki; 'Gittiğimiz her yerde güler yüzle karşılaştık. Bizleri Ankaralı hemşerilerimizin sevdiğinin inandığının farkındayız. Önümüzdeki günlerde inşallah hayırlı sonuçlar alırız. İtirazlar yapılıyor. Bunun nedeni atılan bir oyun bile zayi edilmemesi. Çıkan sonuç ne olursa bizler tarafından kabul görecek. Biz teşkilatımıza mensuplarımıza huzurlarınızda teşekkür ediyoruz.' dedi.

Sonuç değişsin diye gayretimiz yok

Açıklamalarına binlerce sandıkta bariz hata var diyerek devam eden Özhaseki, ille de sonuç değişsin diye bir gayretlerinin olmadığını açıkladı. Özhaseki 'İlle de sonuç değişsin diye bir gayretimiz yok. Sadece milletin iradesi sandığa nasıl gitmişse o şekilde tecelli etmesini istiyoruz. Bunun peşindeyiz. Ömrümüz demokrasi mücadelesiyle geçti. Bugün de aynı söylediğimiz kurallara uygun davranacağız. Bir yerde 201 oy Binali Bey almış. 201 oy İşçi Partisi'ne yazılmış. Hata da olabilir kasıt da olabilir. Binlerce sandıkta bariz hatalar var. Aynı şekilde Ankara'da da hatalar var.' ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300