Mazbata sonrası Binali Yıldırım'dan ilk açıklama!

Eski TBMM Başkanı Binali Yıldırım, İmamoğlu'na mazbata verilmesi sonrası ilk açıklamasını yaptı. Yıldırım "Konumun makamım ne olursa olsun hizmet etmeye devam edeceğim" ifadelerini kullandı.

Mazbata sonrası Binali Yıldırım'dan ilk açıklama!
banner1314

Eski TBMM Başkanı Binali Yıldırım'a gazeteciler İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun belediye verilerinin kopyalanmasına ilişkin soru yöneltti.  Yıldırım "Belediye başkanları belediye ile ilgili her türlü denetimi incelemeyi yaptırabilir. Ancak belediyedeki çalışanları şüpheli gibi görmekten durması esas olmalıdır." dedi.

"Benim için en büyük makam insanların gönlünde olan makamdır." diyen Binali Yıldırım şu ifadeleri kullandı: "Konumun makamım ne olursa olsun hizmet etmeye devam edeceğim. Artık İstanbullunun beklediği hizmetler yerine getirilmeli.

'MAKAM PEŞİNDE KOŞMADIM'

Ben ülkeme çeşitli sorumlulukları alarak hizmet ettim. Hizmet etmeye devam edeceğim. Ben makam peşinde koşan biri olmadım. Hedefim hizmet ederken insanların hayatını kolaylaştırmak oldu. İnsanların gönlüne girmekte mesafe almışsak Rabbime hamd ederim. Ben hali hazırda İzmir milletvekiliyim. Bu sorumluluğum da devam ediyor."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308