banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Kongre süreci sonbaharda başlayacak

AK Parti Samsun İl  Başkanı Ersan Aksu, "Kongreler ve kongre süreçleri teşkilatların tabiri caizse bayramlarıdır. AK Parti, kutlu yürüyüşüne devam edecektir" dedi. Aksu, kongre sürecinin sonbaharda başlayacağını ifade etti

SİYASET 01.08.2019, 16:22 Onur Nurdemir
Kongre süreci sonbaharda başlayacak

 AK  Parti 7. Olağan Büyük Kongre süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulunan AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, kongre sürecinin sonbaharda başlayacağını ifade etti.

KONGRE BAYRAMDIR 
AK Parti'nin kutlu yürüyüşe devam edeceğini belirten Başkan Aksu, "Kongreler ve kongre süreçleri teşkilatların tabiri caizse adeta bayramlarıdır. Hem bir yenilenmeye ve tazelenmeye vesile olurlar, hem de birlik ve beraberliğin, kaynaşmanın ve daha da güçlenmenin en güzel örnekleri sergilenmiş olur. Açıklanacak kongre takvimi sonrası, teşkilatlar olarak bir şölen havası içerisinde süreci hep birlikte yaşayacağız. Kuruluş ruhu çerçevesinde ve tam bir beraberlik içerisinde tüm teşkilat mensuplarımızın katılım sağlayacağı bir kaynaşmayı birlikte yaşayacağız. Milletin umudu olarak siyaset sahnesine çıkan AK Parti, kutlu yürüyüşüne devam edecektir" diye konuştu.

CUMHURBAŞKANIMIZI AĞIRLAYACAĞIZ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun'a ayrı bir ilgisinin olduğunu ifade eden Başkan Aksu, "Samsun mücadele şehridir, şehitler diyarıdır. Bu vesileyle; geçtiğimiz günlerde terör örgütü PKK'nın kalleş saldırısında şehit düşen Samsun Asarcıklı hemşehrimiz Yarbay Zafer Akkuş'u da rahmet ve minnetle anarken; Samsun'a karşı özel bir ilgisi olduğunu bildiğimiz Sayın Cumhurbaşkanımızı yakın bir gelecekte Samsun'da tekrar ağırlayacak olmanın da gururunu yaşıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız, önümüzdeki günlerde şehrimizi ziyaret ederek Samsunlu hemşehrilerimizle bir araya gelecek.  Ziyaret tarihi belli olunca kamuoyuna gerekli açıklamalar yapılacaktır. Bu vesileyle  AK Parti 7. Olağan Büyük Kongre sürecinin şimdiden hayırlara vesile olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)