banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

İYİ Parti il başkanlarını İstanbul'da topluyor! İmamoğlu da katılacak

banner1357

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "23 Mayıs'ta İYİ Parti'nin tüm il başkanlarını İstanbul İl Başkanımız İstanbul'da topluyor. Sayın İmamoğlu da gelecek. Ne yapabileceğimizi il başkanlarımızla konuşulacak" dedi.

SİYASET 19.05.2019, 09:56
İYİ Parti il başkanlarını İstanbul'da topluyor! İmamoğlu da katılacak
banner1353
banner1375

İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen'i ziyarette bulunan Meral Akşener, daha sonra partisince bir otelde düzenlenen iftar programına katılırken, burada partililere hitap etti. Akşener, 24 Haziran ve 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde gidemediği illerde iftar programlarına katıldığını belirtti.

"İYİ PARTİ'Yİ BANA İYİ Kİ DE KURDURMUŞSUNUZ"

Her iki seçimde de canla başla çalışan tüm parti teşkilatına, kadınlara ve gençlere teşekkür eden Akşener, "Türkiye'nin en güçlü iktidarının iktidarda bulunduğu bir zamanda, her türlü zorlukla beş kuruşsuz, hiçbir yardım alamadığı gibi, çeşitli tehdit ve zorluklarla, iftiralarla karşılaşan bu iyi ve cesur insanlar teşekkür etmek ve 'İYİ Partiyi bana iyi ki de kurdurmuşsunuz' demek için aranızdayım" ifadesini kullandı.

"DEHŞET İNAT"

Çok inatçı olduklarını belirten Meral Akşener, "Biz çok gıcık insanlarızdır. Dehşet inat insanlarızdır. Burnumuz düşse yerden almayız. Bu ülkeyi fayda sağlayabilme amaçlı severiz. Benim karşılaştıklarımı sizler biliyorsunuz. Sahada, 81 ilde kardeşlerimin, evlatlarımın, arkadaşların karşılaştıklarını da ben biliyorum" dedi.

"SAYIN İMAMOĞLU DA GELECEK"

Yenilenecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleriyle alakalı da konuşan Meral Akşener, şunları kaydetti:

"23 Mayıs'ta İYİ Parti'nin tüm il başkanlarını İstanbul İl Başkanımız İstanbul'da topluyor. Sayın İmamoğlu da gelecek. Ne yapabileceğimiz il başkanlarımızla konuşulacak. Kalabalık yapmaya gerek yok. Bu salondaki herkese söylüyorum. İstanbul'da kiminiz yaşıyorsa arayayacaksınız, söyleyeceksiniz." dedi.

İftara, CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, İYİ Parti İl Başkanı Göçen ve partililer katıldı.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 13 Aralık 2019
İmsak 06:13
Güneş 07:45
Öğle 12:34
İkindi 14:52
Akşam 17:13
Yatsı 18:40