banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

İşte belediyenin borcu!

Aydın'ın Bozdoğan Belediye Başkanı AK Partili Ufuk Altıntaş, devraldığı belediyenin borcunu afiş yaptırarak ilçedeki en yüksek binaya astı. 

SİYASET 16.04.2019, 18:15 Ceylan
İşte belediyenin borcu!

Cumhur İttifakı adayı olarak girdiği seçimlerde, CHP'li Selim Tümer'i geride bırakarak belediye başkanı seçilen AK Partili Ufuk Altıntaş, Bozdoğan Belediyesi'nin borcunu afiş yaptırarak ilçedeki en yüksek binaya astırdı. 

4 Nisan'da göreve başlayan Altıntaş, belediyeyi toplamda 77 milyon 963 bin 700 TL borçla devraldı. 

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Altıntaş, 'Başkanlık koltuğuna oturmamızın ardından şoke olduk. Hiç beklemediğimiz ve ummadığımız bir borçla karşılaştık. Biz kavga için değil hizmet için geldik. Allah'ın izni ile hizmet seferine başlıyoruz. Belediyemizin bu borçlarını halkımızın da bilmelerinin faydalı olacağını düşünerek, vatandaşlarımızla paylaşmak istedik. Bu belediyemizin borçlarını da şehrimizin en merkezi yerinde, çarşı içinde en yüksek bir binanın dış cephesine bez afiş yaptırarak astık. İlçemizin gelişip kalkınması, ekonomik bağlamda bir adım daha ileriye gidebilmesi için el ele vererek, gece-gündüz çalışacağımızın bilinmesini isteriz.' dedi.

Yorumlar (0)