banner1365

banner1497

banner1499

banner1334

İmamoğlu: Dinlendiğim zaman yoruluyorum

banner1357

Millet İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, sandık görevlilerine hitap ettiği konuşmasında "Arkadaşlarım dediler ki yarın için dinlenmen lazım. Cumayı, cumartesiyi boşaltalım. Dedim, 'Arkadaşlar ben dinlendiğim zaman yoruluyorum'. Ben çalışma arkadaşlarımızla, milletimizle, İstanbullularla buluştuğum zaman enerjim artıyor" ifadelerini kullandı.

SİYASET 15.06.2019, 21:04
İmamoğlu: Dinlendiğim zaman yoruluyorum
banner1353
banner1375

Millet İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmamoğlu, sandık görevlileriyle bir araya geldi. CNR Expo Center'da düzenlenen programda bir konuşma yapan Ekrem İmamoğlu, "Arkadaşlarım bana dediler ki yarın için dinlenmen lazım. Cumayı, cumartesiyi boşaltalım. Dedim, 'Arkadaşlar ben dinlendiğim zaman yoruluyorum'. Ben çalışma arkadaşlarımızla, milletimizle, İstanbullularla buluştuğum zaman enerjim artıyor, canlanıyorum" ifadelerini kullandı.

Ekrem İmamoğlu, "Okullardaki görevinizi yaparken temel prensibimizin bize atılan her oyun sağlıklı bir şekilde tutanağa kaydı kadar, inanın rakibe atılan her oyun da sağlıklı bir şekilde tutanağa kaydı kadar önemlidir. Her ikisi için mücadele ediyoruz. Bunun adı şu; hak yemeyiz ama hakkımızı da yedirtmeyiz. Bu kadar net, bunun adı bu" dedi.

Yorumlar (0)