banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

İmamoğlu belediyenin araçlarını meydana topladı

banner1357

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, AK Parti döneminde ihtiyaç fazlası olarak kiralanan yüzlerce aracı israfın kanıtı olarak Yenikapı Meydanı'na toplayacaklarını söylemişti. Dün gece yarısından itibaren yüzlerce araç Yenikapı'ya getirildi. 

SİYASET 05.09.2019, 09:32
İmamoğlu belediyenin araçlarını meydana topladı
banner1353
banner1375

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, seçim öncesinde AK Parti döneminde ihtiyaç fazlası araç kiralandığı iddiasını kanıtlamak için ihtiyaç fazlası araçları Yenikapı Meydanı'na çektirdi. Gece geç saatlerde Yenikapı Meydanı'na belediyeye ait çok sayıda araç getirildi. 

İmamoğlu, 23 Haziran seçiminden önce gündem olan belediyenin makam araçlarıyla ilgili konuşmuş, ''Makam araçlarını bir araya toplayıp sergileyecek misiniz'' sorusuna şu yanıtı vermişti:

"Ben, bir arada görmeyi severim. Parça parça uğraşamıyorum. Bir araya toplayıp bakacağız. Çaya şeker atmayı öyle bırakmıştım. Yıllar önce günde 20 çay içiyordum. Biri, '20 tane şeker biriktiriyorsun bir tabağa. Bir tabakta görünce ne kadar kötü' demişti. O gün şekeri bırakmıştım. Araçları bir araya toplayacağız. Belki de bizim canımızı sıkacak, moralimizi bozacak. Kullananlar bile, 'Yok ben kullanmadım, evime otobüsle gidiyorum' diyecek. Dolayısıyla o görüntüyü görmem lazım."

Yorumlar (0)